Saç Ekiminde Son Teknoloji Saç Ekim Robotu Yapıldı!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
hakkii
Bit
Bit
Mesajlar: 5
Kayıt: 11 Nis 2018, 19:18

Saç Ekiminde Son Teknoloji Saç Ekim Robotu Yapıldı!

Mesaj gönderen hakkii » 11 Nis 2018, 20:36

Saç Ekiminde Son Teknoloji Saç Ekim Robotu Yapıldı! Merhaba arkadaşlar bu gün bir siteden okuduğum makalede sizlere özet geçmek istiyorum ve yeni üye olmama rağmen ilerleleyen günlerde en güzel makalelerle sizlerle olacağım inş.. Konuya gelecek olursak saç ekimleri artık hiç ama hiç zor ve acılı bir konu haline gelmeyecek saç ektirmek isteyenler sadece bir klinikte olan bu robot sayesinde en güzel ve sağlıklı şekilde saç ekimi operasyonunu gerçekleştirebilecek.

Saç ekim robotu tam olarak hangi kurumlarda olacak?
Öngürelen ve cihazı çok pahalı olacak kimlerin, hangi kurumların satın alabileceği ve ne tür belgeler isteneceği şuan için bilinmemekte. Bu konuda tekrar olarak gelişmeleri an ve an burada yazacağım diğer saç ekimi ürünleri şuanlık rafa kaldırıldımı diye soracak olursanız hayır halen devam edecektir çünkü bu robotun sağlık açısından ve teknik anlamda ne kadar güvenceli herkes tarafından kullanıldığı andan itibaren belli olacaktır.

Saç ekiminde kullanılacak robot ESTEWORLD adındaki firmada kullanılacak!
Esteworld saç ekimi merkezinde ilk defa kendileri kullanacak ve bu konuda gerekli tüm açıklamaları ve soruları buradan kendilerine iletmek isterseniz kafanıza takılan bütün soruları yazabilirsiniz.

Resim

ROBOTİK SAÇ CERRAHİSİ DENEYİMİ
Saç ekim merkezleri genellikle bu tür gelişmelerde her zaman atılımcı ve girişimci olmuşlardır elbette herkesin bir anda merakını uyandıran aynı zamanda herkesi bir anda sevindiren gelişme "Türkiye",ninde gururunu okşamış ve bizi dış ülkelere karşı daha teknolojik göstermektedir. Saç ekimi robotunun ektirme ücreti ne kadar olacak ve herkesin faydalanacağı derecede makul fiyatlarda olacak mı? Bunların cevaplarını şuan bilmiyoruz lakin Türkiye halkına daha cuzzi rakamlarda olursa en azından saç sorunundan madur kalan insanımızın bütün sorunları çözülerek herkes mutlu bir şekilde hayatına devam eder.

SON YÖNTEM FUE SAÇ EKIMI
Son yöntem olarak bilinen fue saç ekimi ve dhi mezoterapi adı verilen yöntemler halen geçerliliğini korumakta bunun yanı sıra bu tedavilerinde yeni üretilen robot sayesinde fiyatı düşme ihtimali çok yüksek fakat robotun saç ekimi operasyonunda normal uzman eli kadar hassas ve aynı zaman içerisinde ekimi gerçekleştirdiğini söylediler şimdi merakla geçen günler zarfında geliştirilen robotun faydalarını ve olumsuz yanlarını anlayacağız umarız ki zararlı sorunlar çıkarmaz ve geri dönüşü olmayan ameliyatlara gerek kalmadan kimse zarar görmez umuduyla herkese mutlu ve neşeli günler sağlıklı hayatlar diliyoruz.hakkii
Bit
Bit
Mesajlar: 5
Kayıt: 11 Nis 2018, 19:18

Mesaj gönderen hakkii » 11 Nis 2018, 20:42

Sayın forum yetkilileri ve yönetici arkadaşlar saç ekimi uzmanı olarak bir arkadaşım sayesinde burayı gördüm ve kendi işimi icra etmek adına hiç bir yerde olmayan bilgilerimi ve makalemi burada yeni üyelik açılışımı güzel bir sayfa ile süslemek istedim. Umarım herhangi bir kusur etmemişimdir herkese şimdiden teşekkür ediyorum..

Aslı tarcan saç ekimi merkezi uzmanı Hakkı Yıldırım..

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28526
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Saç Ekiminde Son Teknoloji Saç Ekim Robotu Yapıldı!

Mesaj gönderen velociraptor » 11 Nis 2018, 22:33

Paylaşımın için teşekürler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4
Mesajlar: 5306
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Düzce/Akçakoca

Re: Saç Ekiminde Son Teknoloji Saç Ekim Robotu Yapıldı!

Mesaj gönderen trwe » 11 Nis 2018, 23:59

Robot'un bile cılkını çıkartılar , eskiden robot deyince insanlar önce bir duraksardı.Şimdiler de çok önemsiz bir kavram haline geldi ......
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------

hakkii
Bit
Bit
Mesajlar: 5
Kayıt: 11 Nis 2018, 19:18

Re: Saç Ekiminde Son Teknoloji Saç Ekim Robotu Yapıldı!

Mesaj gönderen hakkii » 12 Nis 2018, 12:34

velociraptor yazdı:
11 Nis 2018, 22:33
Paylaşımın için teşekürler
Rica ederim umarım herkes adına faydalı olur..

Evet günümüzde artık robotlar ve teknoloji yavaş yavaş hayatımızada girmeye başlıyor aslında uzun zaman önce girmişlerdi lakin resmi ve belgeli olarak görevlerini yapmak için programlanıyorlar..

Cevapla