Nero 8'in galası ve ekran görüntüleri

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Nero 8'in galası ve ekran görüntüleri

Mesaj gönderen daddy_cool » 31 Ağu 2007, 18:08

Popüler medya yazım programı Nero'nun yeni sürümü IFA'da tanıtıldı.

Resim

Kısa sürede daha fazla yazmak: Medya yazım setinin yeni 8. versiyonu, yazma islemini kolaylastıracak. Bu is için baslangıç noktası olan StartSmart tamamen yeninden düzenlendi. Artık sık kullanılan fonksiyonlar direk olarak StartSmart üzerinden yazılabiliyor. Arayüz bu esnada Nero Express'e benziyor. Tüm programlar, aynı Windows'ta oldugu gibi, açılabilir bir baslangıç menüsünde gösteriliyor. Ayrıca StartSmart'a RSS-Beslemeleri de entegre edilebiliyor.

Yeni Nero Rescue-Agent
Yeni bir veri kurtarma aracı çizilmis disklerden, iptal edilmis yazım islemlerinden veya yanlıslıkla silmeden dolayı okunamayan verileri yeninden geri getirebilecek. Nero çalısanlarının verdigi bilgilere göre bu araç ISO-Buster'a benzer bir sekilde çalısacak.

Vista-Gadget DiscCopy
Vista'nın kenar çubuguna entegre edilebilen bir araç sayesinde CD ve DVD'ler bir tık ile kopyalanabilecek. Windows Media Center eklentileri sayesinde uzaktan kumanda ile yazım fonksiyonları kontrol edilebilecek. Gezgin penceresi üzerindeki Rich-View fonksiyonu sayesinde en önemli dosyalar ve üzerine tıklanmıs dosyanın bir önizlemesi gösterilecek.

Slayt gösterileri ve videolar Blu-ray-BD-AV ve HD-DVD formatında olusturulabiliyor, kopyalanabiliyor ve yazılabiliyor. Ücrete tabi bir Nero aracı ile Blu-ray filmler PC'de oynatılabiliyor. Nero Info Tool size PC'nizin HD oynatma kapasitesine sahip olup olmadıgı veya hangi donanımların onu yavaslattıgı hakkında bilgi veriyor.

Nero 8, 1 Ekimden itibaren piyasaya sürülecek. Yazım setinin fiyatı ise 70 €.

NOT:
Nero 8 Yazılımının ekran görüntülerini izlemek için asagıdaki linkten CHIP ın Resim galerisine bakabilirsiniz.

Kod: Tümünü seç

http://www.chip.com.tr/galeri.asp?id=106
Resim

Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen AykutT » 31 Ağu 2007, 20:05

Ben en son 6'da kaldım.. :)
Daha yüksek sürümünü yüklemedim.
Gerek de yok bence.
Beni idare ediyor.

Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Ensatech » 31 Ağu 2007, 23:17

Bende 6 dayim yeni yazici alirsam artik ust surumle gideriz

Kullanıcı avatarı
Sawyer
Kilobyte2
Kilobyte2
İletişim:

Mesaj gönderen Sawyer » 01 Eyl 2007, 00:03

AykutT yazdı:Ben en son 6'da kaldım.. :)
Daha yüksek sürümünü yüklemedim.
Gerek de yok bence.
Beni idare ediyor.

Kolay gelsin.
Katılıyorum ben Nero 7 sürümünü denedim ama sevmedim en güzel kurcan nero 6 burningroom'u bakcan rahatına
HERKES EFENDİ OLACAK!!!!