WiFi "Kablosuz Ağ Bağlantı Yardımcısı"

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
feyizz
Kilobyte1
Kilobyte1
Mesajlar: 259
Kayıt: 25 Mar 2006, 09:24

WiFi "Kablosuz Ağ Bağlantı Yardımcısı"

Mesaj gönderen feyizz »

Tanıtım:
Wifi son zamanlarda teknolojinin gelismesiyle ortaya çıkan bir yenilik. Wifi sayesinde kablosuz olarak internete baglanabiliyor ve sörf yapabiliyoruz. Bunu yapmak için bir kablosuz modeme baglanmamız gereklidir. Bazı zamanlar, Windows`un kendi Wifi yöneticisi size yetmeyebilir. Bunun için WiFi SiStr yazılımını kullanabilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızın modeme olan uzaklıgını derece biçiminde görebilir ve bulundugunuz yerde kablosuz ag varsa, bu aga baglanabilirsiniz.

Ayrıca bu program, sinyal siddetinin düsük oldugu zamanda alarm veriyor. Bu alarm oldukça ise yarıyor. Özellikle innDirme islemi yaparken, innDirmenizin yarıda kesilmesine önlem alabilirsiniz.

Not: Bu program bulundugunuz bölgedeki aglara baglanabilir fakat, baglanacagınız agın sifresi olmamalı veya sifresi varsa da, sifresini biliyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu programı kullanabilmeniz için kablosuz ag kartınızın olması gerekmektedir.

Not 2: Programın çalısabilmesi için sisteminizde .NET Framework 1.1`in kurulu olması gereklidir. Buradan innDirebilirsiniz. http://www.inndir.com/program.php?id=27260

Program Download

Kod: Tümünü seç

http://www.turk3.com/download.php?id=10151


Cevapla