Güç parmaklarınızın ucunda..

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
y@semin
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 330
Kayıt: 23 Ağu 2007, 00:37

Güç parmaklarınızın ucunda..

Mesaj gönderen y@semin »

ResimGüç parmaklarınızın ucundaMicrosoft Windows Mobile tabanlı akıllı cihazlar pazarında dünya lideri HTC Corp.'un tüm dünyada heyecan yaratan tasarım harikası akıllı telefonu HTC Touch Türkiye'ye geliyor.Dokunmatik ekrana yenilikçi bir yaklasım getiren sık, sade ama çok fonksiyonlu bir ürün olan HTC Touch, Agustos ayında Turkcell aracılıgıyla tüm Türkiye'de satısa sunulacak. Touch, Kasım ayına kadar Türkiye'de sadece Turkcell kanalıyla satısa sunulacak.

Parmagın ekran üzerindeki hareketlerine tepki veren HTC Touch, dokunmatik ekran tabanlı cihazların kontrolünde çıgır açıyor. HTC tarafından gelistirilen dokunmatik ekran teknolojisinin temelini olusturan TouchFLO özelligine sahip ilk cihaz olan HTC Touch, ekrana dokunan parmakla kalem arasındaki farkı algılayıp ona göre tepki veriyor. Parmakla kontrol dokunmatik ekranın çok daha rahat ve dogal kullanımına olanak tanıdıgı gibi, telefonu kullanabilmek için kalemi takıp çıkarma dersine de son veriyor.


HTC Touch ile kullanıcılar, "Kisiler", "Medya" ve "Uygulamalar" baslıkları altında 3 ekranı kapsayan, 3 boyutlu hareketli arayüze sadece parmaklarını yukarı dogru hareket ettirerek kolaylıkla erisebiliyorlar. Parmak hareketleri ile menülerin dönerek degismesi, kullanıcıların en çok kullandıkları özelliklere kolay erismelerini saglıyor. TouchFLO özelligi ayrıca web siteleri, dokümanlar, mesajlar ve kisi listelerinde parmak dokunusuyla kaydırarak gezinmeye de olanak tanıyor.


Akıllı, sık ve çok fonksiyonlu HTC Touch, kullanıcıların is yasamlarıyla özel hayatlarını dengelemelerine olanak tanıyan iletisim, eglence ve is yasamıyla ilgili birçok özelligi bir araya getiriyor. HTC tarafından tasarlanan yeni ekran e-posta, mesajlar, takvim randevuları ve kisilere, dünya çapında yüzlerce sehrin hava durumuyla ilgili bilgilere tek bir dokunusla erisim olanagı sunuyor.


Windows Mobile 6 Professional isletim sistemi üzerinde çalısan HTC Touch, Outlook Mobile, Office Mobile, Windows Live ve birçok farklı uygulamayı çalıstırabiliyor. Kullanıcılar Internet Explorer'la İnternet’te gezinebiliyor, e-posta alıp gönderebiliyor, Messenger'da sohbet edebiliyor ve Windows Live ile İnternet’te kendi alanlarına dosya gönderebiliyorlar.

ALINTIDIR..
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1385
Kayıt: 14 Nis 2006, 15:03
cinsiyet: Erkek

Mesaj gönderen daddy_cool »

Lütfen Tekonoloji ile ilgili son haberleri "Son Haber" Bölümü altında verelim.
Baslık tarafımdan tasınmıstır...
Kullanıcı avatarı
y@semin
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 330
Kayıt: 23 Ağu 2007, 00:37

Mesaj gönderen y@semin »

Tsk ederim..
Cevapla