Fotoğraf baskılarını A826 ile kendin yap

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

Fotoğraf baskılarını A826 ile kendin yap

Mesaj gönderen uçs »

Resim
HP Photosmart A826, 7 inç (17,7 cm) genisligindeki renkli dokunmatik ekranı ile kullanıcılara, üzerinde çerçeve, metin ya da yaratıcı grafikler bulunan fotograflar düzenleme, tasarlama ve kisisellestirme olanagı sunuyor.

HP Photosmart A826, genis kapasiteli tepsisi sayesinde bir defada 100 fotograf basabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, kenarlıksız 10x15 cm ve 13x18 cm boyutundaki fotografları, tatil kartpostallarını, vesikalık fotografları ve manzaraları ev ortamında basabiliyor.

HP Vivera Mürekkepleri’yle solmaya karsı dayanıklı, laboratuvar kalitesinde fotograf baskısına olanak veren HP Photosmart A826’da ayrıca kırmızı göz giderme, fotograf genisletme ve fotografı çekilen kisiyi ya da nesneyi inceltme özellikleri de bulunuyor. Kullanıcılar HP Photosmart A826 ile fotograflarını hafıza kartından ya da ayrıca satılan HP Bluetooth Adaptörile kablosuz olarak bastırıp anında paylasabiliyorlar.

Avrupa Birligi’nin çevreye ve saglıga zararlı maddelerin kullanımının kısıtlanmasına iliskin RoHS Direktifi (Zararlı Madde Kullanımının Sınırlandırılması) ve WEEE Direktifi’ne (Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman) uygun olan HP Photosmart A826, USB baglantı özelligi içeriyor. Windows Vista, XP Home, Professional ve x64 ile uyumlu çalısıyor; Mac OS X v 10.3.9 v10.4 ya da daha sonraki sürümleri de destekliyor.

HP Photosmart A826 Ev Fotograf Merkezi’nin satıs fiyatı ise 299 dolar+KDV.

ALINTIDIR


Cevapla