Android İçin Az Bilinen Bulut Uygulamaları

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2228
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Android İçin Az Bilinen Bulut Uygulamaları

Mesaj gönderen accept »

Dropbox, google drive ve skydrive en popüler bulut depolama sağlayıcılar olarak bilinir. Android için az bilinen bulut depolama uygulamaları kısaca bilgi vereceğim. Bu uygulamalar popüler olmasada ama yinede yararlı olduğunun göreceksiniz.

Resimhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.copy masaüstü ve android cihazlar için kullanılabilir az bilinen bulut depolama uygulamalarından biridir. Bu bulut depolama uygulaması dosyaları, belgeleri, videoları saklamak için bu depolama 15gb alan sunuyor. Örneğin, kolayca karmaşık şeyleri size karışıklık kalmadan bulut fotoğraflarınızı ve videolarınızı üzerinde kopyalama sağlar. Hızlı ve güvenli bir uygulamadır.


https://play.google.com/store/apps/deta ... mein.cubby android uygulaması ile, sadece yükleme ve indirme dosyaları çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulama sizin belgelerin sınırsız revizyonlar var ve arkadaşlarınız sizin dosyalarınıza erişmek için klasörler bağlantıları paylaşmak olanağı sağlar. En son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz böylece uygulamayı açtığınızda sizin en son belgeleri gösterir. 5gb ücretsiz depolama alanı verir.


https://play.google.com/store/apps/deta ... ak.android uygulaması size 2gb ömür boyu depolama ve dosyaları oynamak için araçlar sağlar. Çeşitli masaüstü işletim sistemi için kullanılabilir.


https://play.google.com/store/apps/deta ... sa.android ücretsiz kullanıcılar için 20gb depolama sunuyor ve bazı büyük özellikleri ile entegre bir android uygulaması vardır. App hd formatında video yüklemek ve sonra bunları çevrimiçi akışı sağlar, böylece izlemek için tekrar içerik indirmek zorunda değilsiniz.


https://play.google.com/store/apps/deta ... .jd.surdoc ile hiç depolama tükenme sorunu olmadan bulut için tüm dosyaları (hatta önemsiz olanlar) yüklemek yardımcı depolama 100gb alan veriri. Size word belgesi olarak dosyaları görüntüleme imkanı veriyor ve en iyi izleyici teklifini iddia ediyor.


https://play.google.com/store/apps/deta ... iles&hl=en ubuntu üzerinde aynı bulut depolama hizmeti olarak ubuntu kullanıcıları, bu çok aşina olacak ve en güvenilir bulut depolama hizmetlerinden biridir. Dosyaları depolamak için ücretsiz depolama alanı 5gb sağlar ve onlarla çalışmak için bir araç paketi sunuyor. App anında yükleme özelliği kısa sürede bunları yakalamak gibi resimlerinizi yüklemenize olanak tanır. Onları silindi diye endişelenmenize gerek yok.

.
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 35967
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Android İçin Az Bilinen Bulut Uygulamaları

Mesaj gönderen velociraptor »

teşekkürler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Cevapla