İphone fotoğraf uygulaması vsco cam androidle

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

İphone fotoğraf uygulaması vsco cam androidle

Mesaj gönderen accept » 05 Ara 2013, 21:06

Vsco cam harika bir kamera uygulamasıdır. Aynı zamanda etrafında en zengin özellikli mobil görüntü editörleri arasındadır. Başlattığınızda otomatik olarak mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için cihazınızın yapılandırmasına göre kendini optimize eder.Bir kamera arayüzü açılır. Vsco kütüphane içine galeri'ye zaten kaydedilmiş görüntüleri alabilirsiniz. Fotoğrafları, twitter, facebook ve instagram, ya da entegre gelişmiş fotoğraf editörü üzerinden ayarla sosyal medya uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Vsco cam, düzenleme, çalışma alanında görüntü özelleştirmeleri için bir ton kaynak sunuyor. Böylece b1, b5, c1, f3, g3 ve gibi alışılmadık isimleri ile etiketlenmiş fotoğraf filtreleri etkileyici bir numara taşır.

Resim

Bu filtreler tek tıklamayla görüntü makyaj sunarken, aynı zamanda pozlama, sıcaklık, kontrast, döndür, kırpma, fade, vignette, gölge, higlights,netlik, gürültü ve diğer ileri görüntü parametreleri gibi tüm işin için cesur detayları kontrol edebilirsiniz

Eğer çok detay istiyorsanız düzenleme alanının altındaki ok düğmesine dokunulduğunda mevcut düzenleme araçları arasında gezinme sağlar.

Sağlam görüntü düzenleme seçenekleri ve nezih kamera arabirimi yanında, vcco cam da fotoğraf meraklıları vcco ızgara, uygulamanın kullanıcıların bir sosyal topluluk üzerinden online gösterimsağlar.

Eğer profilinizi oluşturduğunuzda ve hesabınızı aktive ettikten sonra, vsco kendi özel ızgara oluşturmak için size izin verir

Ayrıca görüntü özelleştirme seçenekleri bir ton sunuyor büyük bir kamera uygulaması arıyorsanız özetle, vsco cam resimlere ço değer katar. App google at play ücretsiz olarak kullanılabilir.

Play store den vsco cam yükleme sayfası:

https://play.google.com/store/apps/deta ... m.vsco.cam
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Cevapla