Paylaşımın Güçlü Kaynağı

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte1
Petabyte1
Mesajlar: 5916
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Düzce/Akçakoca

Paylaşımın Güçlü Kaynağı

Mesaj gönderen trwe » 02 Ara 2013, 22:18

Paylaşımın Güçlü Kaynağı
---------------------------------------------------------------------------
OECD 2013 yılı araştırmasına göre Türkiye cep telefonunu en fazla kullanan ülkelerin başında yer alıyor. Amerika ve Kanada’nın ardından üçüncü sırada yer alan ülkemizde, akıllı telefonların kullanımı da günden güne artıyor.

Multimedya ürünlerindeki teknolojik gelişmeler çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Bu gelişmelerden birçok yakında raflardaki yerini alacak. Bükülebilir ekranlar cep telefonlarında, tabletlerde ve diğer teknolojik ürünlerde bir an önce kullanılacağa benziyor.

Büyük bütçeli tanıtım hamleleri de bunun en büyük göstergesi olarak göze çarpıyor. Çok uluslu firmalar bu tür gelişmeleri dünyanın birçok yerinde aynı anda piyasaya sürme stratejisiyle noktasal vuruşunun yani büyük satış rakamlarının peşinde koşmaktalar.

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından piyasaya sürülen ve ilk haftada 5 milyon satış rakamına ulaşan iPhone 5C ve 5S bu stratejinin işe yaradığının en iyi kanıtı. Tam bir eğlence aracına dönüşen teknolojinin bu ürünleri internet üzerinden sosyal sitelere devamlı bağlı kalma, anlık olarak etkileşimde bulunma, video ve müzik dinleme gibi en fazla kullanılan özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Öyle ki kısa süre sonra internete üzerinde mp3 indirme devri artık tamamen ortadan kalkacak. Bunun yerine bazı internet sitelerinden istediğiniz şarkıyı dinleyip istediğiniz videoyu anında izleyeceğiniz için artık yasal olmayan yollardan indirmeler de gereksiz olacak.

Herkese İyi Günler
TRWE_2012
Düzce_Akçakoca
:oops: :oops: :) :) :)
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------Cevapla