Yeni ABD'li Bin Ladinler.....!

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte1
Petabyte1
Mesajlar: 5916
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Düzce/Akçakoca

Yeni ABD'li Bin Ladinler.....!

Mesaj gönderen trwe » 01 Ara 2013, 00:18

ABD yeni Ladin'ler yetiştiriyor
-------------------------------------------------------------------------------------
Osmanlı İmparatorluğu döneminde batılılar küçük yaştaki çocukları İstanbul gibi önemli merkezlere gönderir ve bir Müslüman gibi yetişmesini sağlayarak, İslam coğrafyasında ayrılıkları körükleyecek ajan yetiştirirlerdi.

Arabistanlı Lawrence ve İngiliz ajan Humpher bunlardan sadece ikisi. Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı “Dini ve Milli Bütünlüğümüze Yönelik Tehditler” adlı eserinde İngiliz ajan Humpher’in Osmanlı’da nasıl yetiştirildiği ve yaptığı ajanlık faaliyetleri Humpher’in hatıratından yapılan alıntılarla geniş bir şekilde ortaya konulmuştu.

İslam coğrafyasında ortaya çıkan fitnelerin neredeyse hepsinin arkasında Lawrence ve Humpher gibi yetiştirilmiş ajanlar vardır. İngiliz ajan Humpher, İslam coğrafyasında mezhep çatışması çıkarmak için çok çalışmış bu hedefine ulaşamayınca, Muhammed bin Abdulvehhab’ı kullanarak bugün Suudi Arabistan’da devletin resmi mezhep olarak kabul ettiği Vahhabiliği kurulmasını sağlamıştır.

İslam coğrafyası üzerinde bugüne kadar sayısız plan ve proje devreye koyan batılı ülkeler bugün de boş durmuyorlar. Büyük Ortadoğu Projesi (BOP), Arap Baharı, Dinlerarası Diyalog, Medeniyetler arası İttifak gibi projeler İslam coğrafyasında ajanlar tarafından yürütülüyor.

Günümüzdeki ajanlar ise geçmiştekilerden biraz farklı. Eskiden kendi çocuklarını ajan olarak yetiştiren Batılılar şimdi hedef aldıkları ülkelerin çocuklarını ajan olarak devşiriyor. Sadece çocukları da değil, ağlarına düşürdükleri herkesi kullanıyorlar. Siyasileri, iş adamlarını, askeri, polisi, din adamlarını bile ajan olarak kullanabiliyorlar.

Milli mücadele yıllarında milletimiz Atatürk önderliğinde Kuvayı Milliye kadrolarıyla kurtuluş Savaşı verirken “Mustafa Kemal ve Kuvayı Milliyecilerin katli vaciptir” fetvaları veren sözde din adamları da bence bu ajanlar arasında sayılabilir.

Dün gelen bir haber İslam coğrafyasını hedef alan Haçlı savaşında başı çeken ABD’nin hiçbir suçu olmadığı halde hukuku yok sayarak tutukladığı Müslümanlara işkence uygulayarak bazılarının beynini yıkayarak casus olarak kullandığını ortaya koydu. Habere göre Amerikan Merkezi Haber Alma Teşkilatı CIA, Guantanamo üssündeki tutuklulardan bazılarını casus olarak devşirip milyonlarca dolar ödeyerek ABD hesabına ajanlık yaptırıyor.

Bu şekilde ABD tarafından devşirilmiş sözde Müslüman ajanların en ünlüsü Usame bin Ladin’di. Bütün yaptığı ve yapmadığı halde üstlendiği eylemlerle Ladin, ABD’nin ekmeğine yağ sürdü. ABD’nin Afganistan ve Irak’a müdahale konusunda gerekçesi hep Ladin olmuştu. Ladin’le işi biten ABD, bir operasyonla onu öldürdü.

Bu haber gösteriyor yeni Usame bin Ladin’ler yolda. Basına yansıyan bu haberle ortaya çıkan gerçekler buzdağının görünen kısmıdır. İslam coğrafyasına karşı ortaya konuşan plan ve projelerde kullandıkları CIA gibi istihbarat örgütlerinin devşirdiği on binlerce ajan hâlihazırda faaliyette. Bu ajanları kimi zaman cübbeli ve sarıklı bir halde Müslümanları hedef alan savaşlara cevaz verirken görebildiğiniz gibi, kim zaman da Suriye’de Şii Müslümanların kafasını keserken tekbir getirirken de görebilirsiniz.


Yazar:Orhan Dede

Derleyen_Düzenleyen: TRWE_2012

Herkese İyi Günler
TRWE_2012
Düzce_Akçakoca
:oops: :oops: :) :) :)
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28958
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Yeni ABD'li Bin Ladinler.....!

Mesaj gönderen velociraptor » 01 Ara 2013, 01:40

Usam bin ladin i Amerika öldürmedi , adam doğal yollarla yıllar önce ölmüş zaten cenazesine katılanlar anlattılar , Amerikanın öldürdük yalanı aynı ikizkuleler yalanı gibi 8 yaşındaki çocukları inandırmak için
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla