Sanal disk hizmeti başlatılamadı hatası

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Re: sanal disk hizmeti

Mesaj gönderen artung » 30 Kas 2013, 22:11

üzgünüm çalışmıyor ama önemli değil size çok zahmet verdim çok teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: sanal disk hizmeti

Mesaj gönderen velociraptor » 30 Kas 2013, 23:33

kendi bilgisayarımda aynı servisi silerek aynı hatayı elde ettim ve çözüm adımlarını küçük bir .exe haline getirdim sadece çift tıklaıyp çıkan uyarıya Ok deyin sorunun düzelmesi gerekir
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Re: Sanal disk hizmeti başlatılamadı hatası

Mesaj gönderen artung » 01 Ara 2013, 23:29

olmadı hata verdi
Resim

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 02 Ara 2013, 00:15

Üstte iki başarılı mesajı var bu demektirki servislerde artık vds değil sanal disk olarak görünecek , birtek .reg kaydında hata var (aslında olmaması gerekiyordu) aynı kaydı güvenli kipte de deneyebilirsen iyi olurdu , sonrasında Bilgisayarı yeniden başlattığında Bilgisayarımı sağ tıklayıp > Yönet dediğinde > Disk yönetimine tıkladığında artık o hatayı almaman gerek , bizzat aynı hatayı çıkartmak için bendeki aynı servisi sildim ve eski haline getirirkenki adımları otomatikleştirdim ,üstteki küçük .exe ile eski haline getirdim , eğer .reg kayıtları düzgün uygulanabilirse bu iş çözülebilr
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen artung » 02 Ara 2013, 17:46

ne yaptıysam olmadı.son mesajdakileri tekrar ve özellikle uyguladım ama yine olmadı.olmayacak sanırım bu işin çözümü format gibi gözüküyor.ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 02 Ara 2013, 18:18

sisteme daha önceden bulaşmış bir zararlı vs varsa ve temizlendi ise bunun bıraktığı etkiler olabilir , dediğim gibi aynı hatayı çıkartıp kendi sistemimde üstteki ile sorunsuz düzelttim