İphoneda fotoğraflarınıza resimler ekleyin

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

İphoneda fotoğraflarınıza resimler ekleyin

Mesaj gönderen accept » 18 Kas 2013, 21:54

Pıp kamera fotoğraf eğlenceli efektler eklemek için ücretsiz bir iphone uygulamasıdır. Fotoğraflarınızın içine fotoğraf efekti sağlar. Fotoğraflara arkadaşlarınızla ekleyebilirsiniz.Çeşitli çerçeveler seçebilirsiniz.Eğer ilk kez indirip app açtığınızda uygulaması size bildirimleri göndermek için izin isteyecektir. Eğer uygulama ne yapmak istiyorsanız buna göre seçebilirsiniz. Sonra app ana ekranı gelecektir.

Resim


Ana ekran dört sekme gösterir. Klasik ve Çerçeveler sekmeleri size fotoğraflarınıza uygulamak için seçebilirsiniz.Tüm çerçeveleri göstermek hem kütüphane sekmesi farklı kategoride kare gösterir.

Kullanmak istediğiniz bir çerçeve seçin. Sonra da kamera rulo bir fotoğraf ya da telefonu kamerayı kullanarak ilk fotoğrafını tıklayın.Bundan sonra size fotoğrafa uygulanabilir çeşitli efektler seçebileceğiniz bir ekranı alınacaktır. Klasik sekmesinde fotoğraf efektleri ön ve arka plan hem de uygulanabilir ya da isterseniz bunları da birini seçebilirsiniz. Eğer etkisi seçerek kroki gibi efektler arasından seçim yapabilir, kutup, muhteşem, sonbahar, eski zaman, sakin, vb, size seçenekleri facebook, twitter oluşturma paylaşmak için sayfasına alınacaktır, instagram,line, tumblr, vb.Uygulama sayfası:

https://itunes.apple.com/in/app/pip-camera/id521922264
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Cevapla