Windows 8.1 mi Windows 7 mi?

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Windows 8.1 mi Windows 7 mi?

Mesaj gönderen yesilaygunes » 14 Kas 2013, 22:59

Kullanım olarak ihtiyaçlara cevap verme olarak değerlendirmeniz nedir Windows 7 mi Yoksa Windows 8.1 mi? Windows 8.1 başarılı mı Yoksa Vistada ki gibi başarız bir deneyim mi? Görüşlerinizi alabilir miyim?
“Bir kişiye iyilik yapmak istiyorsan ona balık verme, balık tutmayı öğret.” Konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: Windows 8.1 mi Windows 7 mi?

Mesaj gönderen velociraptor » 14 Kas 2013, 23:14

Windows 8.1 in avantajları yok değil , en basitinden Aynı bilgisayarda birden fazla kullanıcılar için yetki karmaşası sorunu yok , o ndenle ben hem windows 7 hemde windows 8 kullanıyorum , windows 8 de 2 hesap var biri 8 yaşındaki yeğenimin , ve Laptopu ona bırakıp gidiyorum (kısıtlı bir kullanıcı hesabı) , windows 7 de aynı uygulamayı yaptığımda her defasında tekrar yetki verdirtiyordu yani BUG var (ki ben original windows 7 kullanırım) birde windows 8 de başlat butonunu geri getirip o salak metro arayüzü denen Microsoftun birilerine birşey satma çabasından başka hiçbir halta yaramayan telefon arayüzünü de def ettinmi (aşağıdaki tavsiyemdir)
http://www.iobit.com/iobitstartmenu8.php
gayette kullanılır neden kullanılmasın , hem iş sadece bukadarlada bitmiyor DirectX 11.1 ve üzeri sürümleri Windows 7 desteklemez , Ki oyunlarda görüntü kalitesini birebir etkiler ... demeye çalıştığım Windows 8 ve 8.1 görüntü kalitesi olarak Windows 7 den biraz öndedir.
Ayrıca bakınız:
viewtopic.php?p=428004#p428004
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free