Karşınızda NFS Rivals İçin Sahip Olmanız Gerekenler!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sevilaycali
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 336
Kayıt: 23 Şub 2011, 16:04

Karşınızda NFS Rivals İçin Sahip Olmanız Gerekenler!

Mesaj gönderen sevilaycali » 11 Kas 2013, 11:52

eknoloji dünyası ile paralel olarak gelişim gösteren oyun teknolojileri, yeni gelen seriler ile yeni gereksinimler doğuruyor.

Araba yarışı tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan, Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed Rivals’ın PC için duyduğu sistem gereksinimleri açıklandı. İşte Need For Speed Rivals’ı oynayabilmeniz için sahip olmanız gereken özellikler:

Oyunu oynayabilmeniz için minimum seviyede Intel 2.4 GHZ Core 2 Duo, AMD 2.6 GHZ Athlon X2 işlemciye, 4GB ram’e, 30 GB boş disk alanına ve en az NVidia GeForce 8800 GT ekran kartına sahip olmanız gerekmekte.

Oyun geliştiricileri tarafından tavsiye edilen donanım seviyesi ise 4 çekirdekli işlemci, 8 GB Ram, 30 GB boş disk alanı ve minimum NVidia GeForce GT660 ekran kartı olarak belirlenmiş.

Yeni üretilen konsolların son dönemde çıkan ve çıkacak oyunlarda bu denli yüksek gereksinimlere doğrudan sebep olarak gösterilebilir mi bilinmez ancak görünen o ki oyun deneyimini bilgisayarda yaşamak isteyenler önümüzdeki dönemde bilgisayarlarını biraz daha üst seviyelere taşımak mecburiyetinde olacak.Cevapla