Facebook’taki En Popüler 10 Marka!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sevilaycali
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 355
Kayıt: 23 Şub 2011, 16:04

Facebook’taki En Popüler 10 Marka!

Mesaj gönderen sevilaycali »

En çok gelirin elde edildiği ve popüler markaların listesi ise istatistik-inceleme şirketleri tarafından sıralandı. Sosyal ağ devi Facebook için derlenen listenin birinci Sırasında ise Coca Cola yer alıyor. İşte en popüler sosyal ağ markalarına ait TOP 10 listesinde yer alan dev isimler:

1. Coca Cola: Yaz günlerinin en popüler içeceklerinden Coca Cola, Facebook’ta adı geçenler sırasında listenin başındaki yerini aldı.
2. Avon: Kozmetik ve kişisel bakım sektörünün önde gelen isimlerinden Avon, en popülerler listesinin ikinci sırasında.
3. Walmart: Dünyaca ünlü mağazalar zincirine ve online satışlara sahip Walmart alışveriş hipermarketi, listenin üçüncü sırasında yer alıyor.
4. Walt Disney Pictures: Çizgi film dünyasının en başarılı isimlerinden Walt Disney, dördüncülüğünü koruyor.
5. Samsung: Teknoloji dünyasına liderliğiyle yön veren Samsung, tablet, akıllı telefon ve bilgisayarlarıyla en çok reklama sahip ve aranan markalar arasında yer alıyor.
6. Intel: Bilişim üzerine sağladığı yazılım, çip ve donanım destekleriyle büyük bir güç haline dönüşen Intel, listenin altıncı sırasında göründü.
7. Bud Light: Dünyanın en ünlü alkol ve enerji içeceği firması Bud Light, düzenlediği binlerce kişilik müzik etkinlikleriyle Facebook’un popüler markaları arasında yer almaya hak kazanmış.
8. Guarana Antarctica: Meyve aromalı gazlı ve gazsız içecekleriyle ünlü Brezilya markası Antarctica, listenin en popüler sekizinci sırasında bulunuyor.
9. NBA: Basketbol denince akla gelen ilk isim arasında yer alan NBA, yine Facebook’un en fazla reklama ve popülerliğine sahip markalardan biri.
10. VISA: Kredi kartı ve ödemeler konusunda dünyaya liderliğini yayan VISA, sosyal ağ liderinin en fazla reklam verenler listesinde onuncu sırada bulunuyor.

Cevapla