Apple Ürünlerine Neler Oluyor?

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sevilaycali
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 343
Kayıt: 23 Şub 2011, 16:04

Apple Ürünlerine Neler Oluyor?

Mesaj gönderen sevilaycali » 10 Kas 2013, 05:01

Bu yıl Apple ilk defa aynı anda iki akıllı telefonunu duyurdu – ‘amiral gemisi’ – iPhone 5s ve ‘orta halli’ iPhone 5c. Morgan Stanley’den araştırmacı Katy Huberty, bunun Apple’ın yeni akıllı telefon ve tablet üretimi döngüsünü kısıtlamada ilk adımı olduğunu düşünüyor.

Araştırmacı buna Şirket başkanı (CEO’su) Tim Cook ve Mali İşler Müdürü (CFO’su) Peter Oppenheimer ile görüştükten sonra emin olmuş. Araştırma şirketi Morgan Stanley’e göre önümüzdeki yıl muhtemelen Apple’ın iki yeni akıllı telefonunun duyurusunu ve de yeni tabletinin tanıtımını göreceğiz (2012 yılında iPad 3 ve iPad 4 sürümlerinin tanıtılması ile karşılaştırıldığı zaman).
Katy Huberty dikkati Apple’ın çabalarının giderek iPhone ve iPad etrafında toplanmasına çekti. Daha önce Eylül ayında, Apple geleneksel iPod player’lerin yelpazesini güncellediğini duyurmuştu, bu yıl ise yeni player’ler hiç tanıtılmadı. iPhone’nun geniş ürün yelpazesinin ne kadar mantıklı olduğu, araştırmacıya göre bir soru işareti.

Araştırmacı yakın gelecekte Apple’ın esasen yeni hizmet üzerine yoğunlaşacağını tahmin etmektedir: Gelir getirici hizmetler. Şu anda şirket hizmetlerinin büyük kısmı ya bedava ya da çok az gelir getirmektedir, bu sebeple de hizmetlerin değiştirilmesi konusuna önem verileceği öngörülmektedir.Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 29897
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Apple Ürünlerine Neler Oluyor?

Mesaj gönderen velociraptor » 10 Kas 2013, 17:45

Hayret , bedava hangi hizmetleri varmış merak ettim doğrusu
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla