KitKat, Sony’nin Hangi Modellerine Gelecek?

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sevilaycali
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 333
Kayıt: 23 Şub 2011, 16:04

KitKat, Sony’nin Hangi Modellerine Gelecek?

Mesaj gönderen sevilaycali » 10 Kas 2013, 05:00

Android kullanıcılarının merakla beklediği 4.4 KitKat güncellemesi yeni nesil amiral gemisi modelleri için yayınlanmaya başladı! Sıra Sony’nin akıllılarında!

Geçtiğimiz haftalarda Nexus 5 ile resmi tanıtımı gerçekleştirilen Android 4.4 KitKat, beklenilenin ötesinde büyük bir performans ve görünüm iyileştirmeleri sunmaya hazırlanıyor. Üretimi gerçekleştirilen Nexus 5’in piyasaya erken sunulmasıyla dağıtıma başlayan Android 4.4, dev markaların planlarını değiştirdi.

Sony’nin Xperia Z ve Xperia Z1 modellerine Android 4.4 Kitkat’ın geleceği bilgisi kesinliğe ulaşırken orta seviye akıllı modeller için ise KitKat yerine Android 4.3’ün gelebileceği öne sürülüyordu. Sony bu dedikodulara son vermek amacıyla Android 4.4 ve 4.3 için bir güncelleme tablosu paylaştı.

Android 4.3 alabilecek modeller arasında, Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP, Xperia Z Ultra, Xperia Z1, Xperia T, Xperia ZL, Xperia TX ve Xperia Z1 yer alıyor.

Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak üst seviye modellerin ise, Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 olduğu biliniyor.Cevapla