Çizgi tagem kapatıldı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Çizgi tagem kapatıldı

Mesaj gönderen velociraptor » 09 Kas 2013, 12:17

Arasıra sayfalarımızda yer verdiğimiz ücretsiz eğitim veren Çizgi tagem sebebi belirsiz şekilde kapatıldı , anasayfanın office bölümünü düzenlerken şaşırtıcı şekilde öğrendiğim bu durum , insanlara ücretsiz eğitim vermeye çalışanların başına neler gelebileceğine güzel bir örnek , Niyazi Saral izinsiz eğitim kurumu açmaktan dava edilmiş , işin garibi tüm dünyada uygulanan uzaktan eğitim in tükiyede yönetmeliği yok , görünen o ki dershane sahiplerinin işine gelmeyen bazı durumlar olmuş ve bir iki tanıdıkla Niyazi Saral ı dava ettirmişler , bu ülke adım adım yokoluyor iyiye güzele doğruya ait herşey bir bir yokediliyor , Çizgi tagemin kapatılması ile ilgili sayfada da yazıldığı gibi.
Son beş yılda yüzlerce cahil, cahil olduğunun farkında olmayan ama her konuda bir fikri olan, okumayan, yazmayan ve öğrenmeyen insanlarla uğraşmak beni yıktı; tüketti artık
İçi boş bir güruh yaratıldı ve evangelist sahte müslümanlar her değeri alt üst etti , efendilerinin avucunun içine bakan bu kaysiyetsizler ceplerine girecek 3 kuruşa kendilerine bile ihanet eder

http://www.cizgi-tagem.org/?key=mso2010
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
STAN
Kilobyte2
Kilobyte2

Re: Çizgi tagem kapatıldı

Mesaj gönderen STAN » 24 Nis 2014, 13:34

Tekrar açılmış.Tübitak desteğiyle.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 24 Nis 2014, 18:10

Hayret , Umarım aynı şekilde devam ederler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
trasmus
Megabyte1
Megabyte1

Mesaj gönderen trasmus » 24 Nis 2014, 19:02

Tübitak genelde üstlendiği projeleri batırır ama inşallah yanılırım bu sefer :)
Kayıt oldum, hadi hayırlısı artık .