Android için ekran kayıt programı

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Android için ekran kayıt programı

Mesaj gönderen accept » 29 Eyl 2013, 02:56

Screen recorder 4.3 jelly bean dahil olmak üzere ve 4.0 ıcs çalışan tüm cihazlar üzerinde çalışıyor.Android için tam özellikli ekran kayıt uygulamasıdır.Yeterince hızlı donanıma sahip cihazlarda yüksek hızda kayıt yapar.Uygulamada root erişimi çalışmasını gerektirir.

Başlatılan ve root erişimi verilmişse, screen recorder size konum ne olursa olsun ekran üzerine döşeme, sağ ekranın merkezindeki az saydam arayüzü görüntüler. Daha sonra işletim sistemi veya herhangi bir uygulama içinde herhangi bir yerde gezinebilirsiniz ve arayüzü üstünde kalır. Kayıt işlemini başlatmak için start düğmesine basın.

Resim

Ekranın sağ üst üzerinde uygulamanın logo kırmızı düğmeye kayıt modu belirtmek için yanıp söner.Kaydı durdurmak ve kendi arayüzü getirmek için ise app bildirim kullanılabilir.
Ayrıca ekranı kapatıp iki saniye bekleyerek kayıt durdurabilirsiniz.Kayıtları için çeşitli parametreler yapılandırmak için, app arayüzünden ayarları simgesine dokunun. Bu dokunmatik göstergelerin görünürlüğünü geçiş ek olarak, video çözünürlüğü, görüntü dönüşüm yöntemi, video kodlayıcı ve bit hızı, hedef kare hızı, ses kaynağı ve ses örnekleme hızı seçmek mümkündür.


Web sayfası: https://play.google.com/store/apps/deta ... order.free
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28959
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Android için ekran kayıt programı

Mesaj gönderen velociraptor » 29 Eyl 2013, 10:58

sağolasın
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla