İphoneda verilerinizi yedekleyen en iyi araç

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

İphoneda verilerinizi yedekleyen en iyi araç

Mesaj gönderen accept » 27 Eyl 2013, 00:19

İtuneste ios cihazlarda (iphone vb.) verilerinizi ve resimlerinizi yönetmek için iki tane alternatif araç olan iphone explorer ile idevice vardır.Ama itunes için bize bir hayli karmaşık bir senkronizasyon içine sokar.
İşte bu karmaşık senkronizasyon kurtulmak için medya bileşenlerini,notlarınızı,resimlerinizi yönetmek ve yedeklemek için harikabir bir araç daha vardır.İosda dosya erişimi oldukça benzersizdir.Bu yazılım sayesinde iphone bir bilgisayara ve mac os bağlıyken fotoğraflarınıza,resimlerinize,dosyalarınıza ve verilerinize çok kolay erşibilir ve yedekleyebilirsiniz.Her hangi bir alternatif programada gerek yoktur.
Bilgisayarınızda depolanan itunes yedekleme verileri inceleyebilir,iphone dosya sistemi gözatabilirsiniz, tabii ki, bir usb kablosu ile bilgisayara bağlamak gerekir.
Bu araç sayesinde verileriniz çok kolay anlaşılabilir şekildedir.Fotoğrafları görüntülemek,verileri almak, ya da yeni bir dizine dosya kopyalayabilirsiniz.Mantıklı yedekleme, değişiklik imkanı sunuyor.

Resim


Bir kez bir iphone, ipad veya ipod touch bilgisayarınıza bağlandığında, bu araç itunesin üst sürümü yüklüyse hemen tanır.Itunes çalıştırmak gerek yok.Sadece sürücüler için bir cihazın dosya sistemi içinde ana ekranı üç ana bölüme ayrılmıştır.Medya, apps ve veri yedekleme.

Medya içindeki dcım klasörü fotoğraflar uygulaması temsil eder ve düzgün klasörlerdeki tüm saklanan görüntüleri ve videoları gösterir.bütün her şeyi bir yere taşımak ve kopyalmak içn ön izleme imkanıda bulunur.Sürükle bırakla işlem yapabilirsiniz.Dosya ekleme seçeneğide vardır.

Bu uygulamalar söz konusu olduğunda, ayrı ayrı ilişkili tüm verileri görüntüleyebilirsiniz.Bir arkadaşınızın cihaza oyun aktarmak istiyorsanız, sadece bu aracı kullanarak telefonunuza uygun klasörlere kopyalayın.

Bu uygulama içinjailbreak çalışmasını gerekir.Araç, son ios 7 de dahil olmak üzere, platformun tüm sürümlerini için çalışıyor. Ücretsiz bir araçtır, ve herhangi bir reklam içermiyor.

İndrime bağlantısı:
http://www.ibrowseapp.com

Alternatif programlar:
http://www.software4u.de/EN/products/iD ... fault.aspx
http://www.macroplant.com/iexplorer
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28959
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: İphoneda verilerinizi yedekleyen en iyi araç

Mesaj gönderen velociraptor » 27 Eyl 2013, 00:28

sağolasın
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla