Chrome'da siteleri yasaklayın

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Chrome'da siteleri yasaklayın

Mesaj gönderen accept » 25 Eyl 2013, 02:06

Nedeni ne olursa olsun, gösterilmesini istenmeyen web siteleri engellemek için çeşitli yollar vardır. Burada Chrome'da web sitelerini engellemek için kullanabileceğiniz çeşitli eklentiler ile bu işin üstesinden çok kolay geleçeksiniz.

Resim

İlk eklenti:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... mjadbaldib

Web sitesi engelleyici (beta) kullanıcılar birkaç basit tıklamayla chrome'da web sitelerini engellemek için izin verir. Engellemek istediğiniz web sitesine gidin ve web sitesi engelleyici simgesini tıklatın.Bir pencere açılır ve web sitesi engellemek için süreyi belirleyebilirsiniz. Zamanlama alanı boş bırakarak mevcut web sitesi süresiz bloke anlamına gelir.
Birden çok web sitesi engellemek için, kendi seçenekleri sayfasına gidin ve engellemek istediğiniz web sitelerinin url'leri girin.
İkinci eklenti:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... feagnnmhno

Zaman miktarı, yönetmek için kilit çıkışlar ve bu tür web sitelerinin bir beyaz liste oluşturma gibi daha fazla seçenek ile geliyor. Seçenekler sayfasında, engellemek istediğiniz web sitesinin url ekleyebilirsiniz.Ayrıca web siteleri bloke kalmasını istediğiniz süreyi belirleyebilirsiniz. Hatta belirli web siteleri ve her gün her engellenen web sitesinde geçirebilirsiniz.Zaman maksimum miktarı engellemek istediğiniz günleri belirtebilirsiniz. İşiniz bittiğinde Kaydet tıklayın.

Üçüncü eklenti:


https://chrome.google.com/webstore/deta ... fdeojpcgbh

Çocuklarınızın ayarları sayfasına erişmek ve yapmış olduğu tüm işleri geri almak mümkün olmayacak şekilde bir kez engellenen web sitelerinin listesini yapılandırılabilir, ayarlar sayfasında bir parola ekleyebilirsiniz. Ayarlarını açmak ve engellemek istediğiniz web siteleri ekleyin. Ayrıca "enable'' onay kutusunu ve ayarlara erişimi engellemek için şifre belirtin.

Son eklenti:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... delahlfoji

Google chrome için en iyi web sitesi engelleme uzantıları biridir.Bu eklenti ile oynamak için seçenekleri geniş bir alan sağlar.Tarama faaliyeti sınırlar belirtebilirsiniz.Bloke web sitelerinin listesini oluşturabilirsiniz. Erişim engellemek istediğiniz siteye saat sayısını belirtebilirsiniz.
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3
Mesajlar: 2767
Kayıt: 16 Kas 2007, 02:06
cinsiyet: Erkek
Konum: istanbul

Re: Chrome'da siteleri yasaklayın

Mesaj gönderen ney_bey » 25 Eyl 2013, 02:28

teşekkürler evde işime yarayacaktır
ya sev ya terket

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28956
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Chrome'da siteleri yasaklayın

Mesaj gönderen velociraptor » 26 Eyl 2013, 01:16

teşekkürler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla