Instagram resimlerinizi iphonede ızgarı paylaşın

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Instagram resimlerinizi iphonede ızgarı paylaşın

Mesaj gönderen accept » 09 Eyl 2013, 12:57

Eğer dünyaya göstermeden önce bir iphone üzerinde fotoğraflarınızı düzenlemek istiyorsanız resimlerinizde kalite azalma adına hiçbir eksiklik görmezsiniz.Birçok insan özellikle artık fotoğraf paylaşımı için Instagram tercihetmektedir. Sadece resime yönelik bir paylaşım aracı olduğu için çabuk amacına ulaştırıyor. Birçok üçüncü parti fotoğraf editörleri fotoğraflarınızı paylaşmadan önce düzenleyebilirsiniz. İphone bir kaçtane fotoğraf editörü bu iş için tam anlamıyla biçilmiş bir program olmasada ınstagram ile resim üretmede birlikte hizmet vermektedir.

İphoneda ınstagram foroğraflarınızı ızgaralı karelere bölünmüş şekilde paylaşaçağınız güzel bir uygulama var. şuan ücretsiz. ipad sürümü ücretli.


Instagrids iki ana seçenek sunar. Kamera ve galeri. Kamera yerli ama bunun dışında farklı bir kullanıcı arayüzü vardır, pek çok fark görmeyeceksiniz.Sağ üst köşesinde bulunan düğmesine dokunarak ön ve arka lens arasında geçiş yapabilirsiniz. Ters sonunda düğmesine kullanıcılar led flaş kontrol etmenizi sağlar.

Resim

Instagrids mevcut ızgaraları üç türü vardır. Üç, altı veya dokuz kutularına fotoğraf ayırabilirsiniz. Bu seçim sağ alt köşesindeki düğmesini kullanarak yapılmalıdır. Tabii ki, kutularının boyutunu her seçeneği ile aynı kalır, bu yüzden üç meydanlarda tam görüntü dahil etmek mümkün olmayabilir. Fotoğraf etrafında sürükleyerek veya yakınlaştırma için tutam jest kullanarak ızgara içinde ayarlanabilir.

Uygulama indirme sayfası:

https://itunes.apple.com/TR/app/id66657 ... mpt=uo%3D4
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Cevapla