Video düzenleme programları

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Video düzenleme programları

Mesaj gönderen accept » 24 Ağu 2013, 18:15

Çekim yaptığınız videolarınızı düzenleme ihtiyacı hissediyorsanız ne kadar pahalı kamera, ya da ne kadar yetenekli cihazınız olursa olsun, ham görüntüleri her zaman çöp olur. Biraz profesyonel programlar arıyorsanız bir video editörü gerekli olacaktır.
Ticari video editörleri tabii ki, çok pahalı olabilirler.Ancak zorunlu değildir bu tür programları satın almak.Eğer boyutu için klipleri kesmek i, bir film müziği veya başlık eklemek geçişler veya özel efektler uygulamak, yardımcı olabilecek bazı büyük ücretsiz araçların en iyisini bu yazıda bulabilirsiniz. Hatta büyük film ve video çekim dosyalarınızı da çok rahatlıkla düzenleye bilirsiniz.
Resim

Bu tarz programların en iyisidir.Özellikli zaman çizelgesi, güçlü multicam desteği, gerçek zamanlı efektleri ve akıllı kırpma araçları programı düzenli olarak mission ımpossible ve batman gibi üst hollywood filmleri üretmesine yardımcı olmak için kullanılmıştır.Aslında, çok etkileyici programdır.
Sitesi: http://www.lwks.com
Çok şaşırtıcı bir şeyi olmasada bu video editörü , bazı temel ama kullanışlı düzenleme özellikleri sağlamaktadır.Dosya döşeme bir geçiş efekti özel bir film müziği videoları bir dizi oluşturmak ve de basit bir dosya biçimi dönüştürme aracı vardır.
Sitesi: http://www.fakewebcam.com/vfc_faq.asp
Kliplerini düzenleme (yeniden kodlama olmadan) kesilmiş ve (Logo, kesme, yeniden boyutlandırma, döndürme, ters çevirin ekle, gürültü kaldır yararlı filtreleri uzun bir listesi uygulayarak, yardımcı olabilecek küçük ama yetenekli açık kaynak video editörüdür. Parlaklık, kontrast renkler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
Sitesi: http://avidemux.sourceforge.net

Çizim ve seçim araçları, renk ve ışık düzeltmeleri bol, bazı yararlı filtreler, geçişler, ses efektleri ve daha fazlası. Yetenekli bir işlevsellik bol editörü bulabilirsiniz.
Projeniz tamamlandığında, dosyaya kaydedin çeşitli mobil cihazlar için optimize film, hatta dvd'ye yazmak için seçenek bile var.

Sitesi: http://www.videosoftdev.com/free-video-editor

Sadece 327 kb bir yükleme boyutu ile, iyi, yeterince güçlü yazılımdır.Görüntüleri döndürmek veya film müziği ekleme seçenekleri var.Program birden fazla dosya, dvd veya video akışı url'leri açar. Kesme, kopyalama kırpma veya görüntüleri parçaları yapıştırabilirsiniz bazı ticari ürün tarzı programdır. Sadece kırpma ve dosya dönüştürme arıyorsanız kesinlikle bu küçk yazılım deneyin.

Sitesi: http://www.squared5.com

Temiz ve net arayüzlüdür.Klipleri döşeme yardımcı olur, bol filtre vardır - (herhangi bir açıda, sadece 90 derecelik artışlarla), bulanıklık keskinleştirmek yeniden boyutlandırma, döndürme, parlaklık, renk ve kontrast ve isteğe bağlı fişler ekleyin daha da yetenekleri bulunmaktadır.Avi işlem gerekiyorsa bu editör kullanmaya değer.
Sitesi: http://virtualdub.sourceforge.net
Video kırpma ne kadar olursa olsun, hiçbir video kalitesi düşmez.Bir sürü iş gerektiren bir uzun klip varsa çok yararlı olabilir.
Sitesi: http://www.dvdvideosoft.com/products/dv ... hjDxj_6rIU

Öncelikle bir video dönüştürme aracı (ve çok iyi bir yazılımdır) ama aynı zamanda basit bir video editörü olarak iki katına çıkarabilir.

Klipleri sürükleyin program üzerine ve klipleri bırakın ve sipariş içine düzenleyebilirsiniz, ihtiyaçlarınıza göre her biri kesilmiş çevrilmiş ya da bireysel klip döndürmek ve tercih ettiğiniz biçimi onları dönüştürmede (hatta youtube'a doğrudan bitmiş film yükleyin).

Sitesi: http://www.freemake.com

Kullanımı fevkalade kolaydır. Sadece sürükle ve program üzerine birkaç klipleri bırakın ve hemen onlar için içine monte eder, geçişler ve özel efektler sadece bir tıkla olur. Soundtrack, başlıkları ve ekleme basit bir video dosyası olarak sonuçları kaydetmek ya da youtube, facebook ve diğer pek çok site doğrudan yükleyebilirsiniz. Klipleri süsleme ve birkaç diğer temel seçenekleri vardır.Programın ana odağı kaliteli filmler üretmek için çok basit olsa da, büyük bir başarılı programdır.

Sitesi: http://windows.microsoft.com/en-us/wind ... r-download
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28959
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Video düzenleme programları

Mesaj gönderen velociraptor » 24 Ağu 2013, 20:19

teşekkürler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3
Mesajlar: 2767
Kayıt: 16 Kas 2007, 02:06
cinsiyet: Erkek
Konum: istanbul

Re: Video düzenleme programları

Mesaj gönderen ney_bey » 24 Ağu 2013, 22:33

sağolasın
ya sev ya terket

Cevapla