Dünyanın En Pahalı İnterneti Olaya Bakın

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Dünyanın En Pahalı İnterneti Olaya Bakın

Mesaj gönderen Kripteks® » 01 Ağu 2007, 23:25

Beyler Çıldıracaksınız asagıdaki ülke kazakistan daha bu ülke gibi bir çok ülke bizim hız fiyat adsl imize göre bedava baglanıyor

Ülkemizdeki ADSL fiyatları, gündemimizi haklı olarak uzun süredir mesgul ediyor. simdi adını açıklayacagımız ülkede 1.5 Mbit/s'lik sınırsız internetin fiyatı 3.355 Dolar.

Türk Telekom tarafından belirlenen ADSL fiyatları, birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor ve internet kullanmak isteyen kisilerin önüne engel olarak çıkıyor. Forumlarımızda "Oooo! kotamızı doldurur. Ben bu yazılımı en iyisi okuldan indireyim" diye mesajları görmek bile mümkün. Bizde durum bu sekilde. Gelelim simdi dünyanın en pahalı internetine.

İnanılmaz Rakamlar

Yer: Kazakistan.

İnternet hızı: 1.5 Mbit/s (Saniyede ortalama 180 Kbyte download edilebilir)
Fiyat: 3.355 Dolar / Ay (Üç bin üç yüz elli bes Dolar)

"Bu Acı Bana Yetmez"

Bu hız bana yetmez derseniz ve hızınızı 6 Mbit/s yapmak isterseniz o zaman mendilinizi hazırlayın. Çünkü durum içler acısı.

Yer: Kazakistan

İnternet hızı: 6 Mbit/s (Saniyede ortalama 750 Kbyte download edilebilir)
Fiyat: 22.032 Dolar / Ay (Yirmi iki bin otuz iki Dolar)

Allah B..... Versin Türk Telekom Denilen Lübnanlı Ne Üdügü Belirsaiz Kisilerin Aldıgı sirketi
Tabular Yıkılmaz

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Re: Dünyanın En Pahalı İnterneti Olaya Bakın

Mesaj gönderen Kripteks® » 01 Ağu 2007, 23:28

ve ekliyorum ki

maalesef yargı denen mekanizma tr de islemiyor. nasıl oluyor adamlar 3 dolar alarak kar ediyorda bizimki 15 liraya indirince zarar etmis oluyo anlamak mümkün degil. Türkler herseyi hakediyor. düzgün bir millet degiliz maalesef. yıllarca koç sabancı sömürdü simdide yabancılar.

sömürün yavruım sömürün ekmek alamıyor insanlar az kaldı iç savasa
Tabular Yıkılmaz

Kullanıcı avatarı
lion
Kilobyte3
Kilobyte3
İletişim:

Re: Dünyanın En Pahalı İnterneti Olaya Bakın

Mesaj gönderen lion » 01 Ağu 2007, 23:35

Kripteks yazdı:Beyler Çıldıracaksınız asagıdaki ülke kazakistan daha bu ülke gibi bir çok ülke bizim hız fiyat adsl imize göre bedava baglanıyor

Ülkemizdeki ADSL fiyatları, gündemimizi haklı olarak uzun süredir mesgul ediyor. simdi adını açıklayacagımız ülkede 1.5 Mbit/s'lik sınırsız internetin fiyatı 3.355 Dolar.

Türk Telekom tarafından belirlenen ADSL fiyatları, birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor ve internet kullanmak isteyen kisilerin önüne engel olarak çıkıyor. Forumlarımızda "Oooo! kotamızı doldurur. Ben bu yazılımı en iyisi okuldan indireyim" diye mesajları görmek bile mümkün. Bizde durum bu sekilde. Gelelim simdi dünyanın en pahalı internetine.

İnanılmaz Rakamlar

Yer: Kazakistan.

İnternet hızı: 1.5 Mbit/s (Saniyede ortalama 180 Kbyte download edilebilir)
Fiyat: 3.355 Dolar / Ay (Üç bin üç yüz elli bes Dolar)

"Bu Acı Bana Yetmez"

Bu hız bana yetmez derseniz ve hızınızı 6 Mbit/s yapmak isterseniz o zaman mendilinizi hazırlayın. Çünkü durum içler acısı.

Yer: Kazakistan

İnternet hızı: 6 Mbit/s (Saniyede ortalama 750 Kbyte download edilebilir)
Fiyat: 22.032 Dolar / Ay (Yirmi iki bin otuz iki Dolar)

Allah B..... Versin Türk Telekom Denilen Lübnanlı Ne Üdügü Belirsaiz Kisilerin Aldıgı sirketi
kardes kusura bakma da ayda 22.032 dolar yada 3.555 doları kim verecek,yani ben mi yanlıs anlıyorum yoksa sen mi yanlıs yazdın, :roll:
BİLMEK ,HÜKMETMEKTİR

Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Ensatech » 01 Ağu 2007, 23:37

Bi dakka ya burda binlik dolardan bahsediyor 3.5 (3 buçuk dolar) dese anlıcamda bu durumda daha pahalı gibi :S

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® » 01 Ağu 2007, 23:43

konu dogruı da ben yanlıs yazdım tt net ten de pahalı en pahalı net ama bin dolarlar filan saçma

kaynak çok saglam yalan bir haber deil ben yinede ttnete bir laf soktum elimde deil kardesim
Tabular Yıkılmaz