Tüm rütbeler neden alindi

Forumla ilgili güncel duyuru ve uyarıları burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Tüm rütbeler neden alindi

Mesaj gönderen velociraptor » 13 Eyl 2011, 00:47

Gerekli oldugu icin sordum.com da görev dagilimi yaptigimiz tüm görevleri geri aldim , ve inaniyorumki su anki rütbeler gercek konumlarina döndü, rütbenin bir motivasyon unsuru olmadigini farkedeli yillar oluyor , lakin farkedemedigim ve halen de anlayamadigim insanlarin neden bilgi denen en degerli sey yerine sahtekarlara , bos lafcilara , doldurusculara kulak kabarttigi , sanalin da zaafi bu herhalde , nasil olsa velociraptor cevirmese baskasi cevirir (bunu diyenlerin %99 u da yazilarimi anasayfadan calanlar) , Dns jumperi velociraptor cikarmasa baskasi cikarirdi (bunu diyenlerin %100 bilerek korumadigim kodlari alip aynen kullananlar) , sonuc önce velociraptor cevirilerini paylasmaz oldu , sonra forum ve sitesini kapatti , sonra velociraptor; YABANCILARA haksizlik ettigini anlayip (kapali kaldigimiz süre zarfinda bana binlerce email atan %99 u yabanci %1 i yerli herkese sonsuz tesekkürler) sadece downloada sundugu yazilimlari iceren bir anasayfayi yayina soktu , ki host süresinin bitmesini bekliyor ve bu durum rica üzerine actigim bu forum icinde gecerli , ki acarken hicbirseyin degismeyecegini adim gibi bilerek actim (bunu da üstüne basa basa belirteyim). Öncelikle hobbymiz olan Bilgisayara ilgi bitti son olarakta saygi , ilkini belki canlandiririm diye direndim , lakin ikincisini gördügüm anda olayi bitirdim. benimkisi buluttan nem kapmak degil cok önceden yapilmasi gereken birseyi gecikmeli olarak gerceklestirmek , ben sizlerden görevleri geri almadim , sizler cok önceden biraktiginiz icin (Ruhen ve fiziksel olarak) bu sekilde tepki verdim (Sap , Saman) ,yani : cok önceleri baslayan bu Cok ta s. kimde tavrinin sonucudur bu olanlar , burasi bana ait sanalda kafami dinledigim bir yer (Not defterim). tavirlardan rahatsiz olmaya basladigim an defterimi paylasmam (ki aynen de böyle yaptim) Katkilarinizdan dolayi hepinize tesekkür eder , gercek bilgiye ve bunu sizlere hazir sunanlara tesekkür etmeseniz dahi saygida kusur etmemenizi temmeni ederim. (elbetteki yazi tüm yöneticilerimizi kapsamiyor, kapsayanlar kendilerini zaten biliyor)
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free