online css menüler yapın

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
tasarımcı77
Megabyte1
Megabyte1
Mesajlar: 825
Kayıt: 06 Eki 2010, 09:10

online css menüler yapın

Mesaj gönderen tasarımcı77 » 19 Ağu 2011, 09:57

Resim

Kod: Tümünü seç

http://www.izzymenu.com/
IzzyMenu adındaki yeni servis ile çevrimiçi olarak CSS menüler hazırlayabiliyorsunuz. Bu servisin diğerlerinden farkı, daha çok göze hitap eden ve görsel açıdan güzel görünüşlü menü stillerine yer veriyor oluşu.

IzzyMenu ile birkaç dakika içerisinde CSS tabanlı menüler hazırlayabiliyorsunuz. Ayrıca var olan stiller üzerinde değişiklik yapma şansınız bile bulunuyor.

Start Now – Free! düğmesine basıyoruz.
Varsayılan bir menü ekrana geldi. Hazırda bulunan diğer stilleri görmek için Menu Styles bağlantısına tıklıyoruz. Görüntülenecek katalog içerisinden tercih ettiğimiz menü stilini, resminin üzerine tıklama koşulu ile seçiyoruz.
Main Menu sekmesi ana menü seçeneklerini içeriyor. Buradan ana menü ile ilgili değişiklikleri yapabiliriz. Her değişiklik sonrasında menü resminin altındaki Generate! düğmesine basmanız gerekiyor. Böylece ekran görüntüsü yenilenecektir.
Menu Structure bağlantısı ile menünün yapısını değiştirebilirsiniz. Yani yeni linkler ekleyebilir ya da mevcut olanları çıkarabilirsiniz. Her işlem sonunda bu pencere altındaki Save düğmesine basmanız gerekiyor. Bu özelliği aktif olarak kullanmak içinse üye olmak gerekiyor. Üyelik ise 10 saniye içerisinde tamamlanıyor ve tamamen bedava.
Menü üzerindeki uygulamalarınız tamamlanınca Download düğmesine basarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

alıntıdır.Cevapla