Msn den evini gözetle

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Msn den evini gözetle

Mesaj gönderen velociraptor » 30 Mar 2006, 05:25

evet arkadaslar günümüzde kamera güvenlik sistemlerinin ne kadar cok kullanildigini hepimiz ac cok biliyoruz ama bu kamera güvenlik sistemlerinin he kadar cok pahali oldugunuda biliyoruz arkadaslar simdi bizim yapacagimiz yöntem cok basit elimizde olmasi gereken malzemeleri söylüyorum 2 adet msn adresini 1 adet web cam 1 adet pc vede adsl internet baglantisi sanirim bunlardan hepinizde var simdi arkadaslar web caminizdan nerenin görüntüsünü almak istiyorsaniz oraya yerlestirebilirsiniz mesala disariya yada evin icine yerlestirebilirsiniz misal veriyorum web cami disariya kapinin önüne yerlestirdiniz ondan sonra yapmaniz gereken 1.msn adresinizin plus ayarlarini tikliyorsunuz tercihler anlik iletiler istekleri varsayilan degerlerde otamatik kabul et secenegini isaretliyorsun ondan sonra tüm istekleri otomatik kabul ete getiriyorsunuz görüntüleri otomatik kimlere izlettirip izlettirmeyecegini kisileri filtrele seceneginden ayarliyorsun sadece görüntüyü ben izleyecem diyorsan kisileri filtrele seceneginden sedece sectigim kisilerden gelen istekleri kabul et secenegini tikliyorsun listedeki 2. msn adresini bulup onun üzerine bir kez tikliyorsun tikladiktan sonra ekle kutucugunu tikliyorsun tamama basip ordan cikiyorsun ondan sonra tamam uygulaya basip komple cikiyorsun bunlari yaptiktan sonra sedece görüntüyü sen otomatik acip izleyebiliyorsun bu ayarlari yaptiktan sonra evinizdeki pc yi msn nizi internet baglantinizi acik birakip internet kafeye gidiyorsunuz internetkafede 2.msn adresinizi acip 1. msn adresinize kisimin web camerasini göster secenegini tikliyorsunuz evdeki kurmus oldugunuz web caminiz otomatik olarak aciliyor bir örnek daha vereyim arkadaslar evden ciktiniz evde kimsede yok internet kafeyede belirli bir sebeplerden dolayi gidemiyorsunuz ama akliniz evde kaldi o zaman ne yapacaksiniz evden cikmadan önce msn deki samimi oldugunuz arkadaslarinzinda görüntüyü otomatik izlemeleri icin onlarada kisileri filtrele seceneginden izin vereceksiniz (web cam evin icindeyse bu secenegi size pek tavsiye etmem) ondan sonra arkadasinizin cep telefonunu arayarak görüntü hakkinda bilgi alabilirsiniz evet arkadaslar benim anlaticaklarim bu kadar..
alintidir..