Korsan Spider-Man 3

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1321
Kayıt: 11 Nis 2006, 22:05
cinsiyet: Erkek
Konum: Beyond Mainstream..

Korsan Spider-Man 3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

Spider-Man 3'ün korsan DVD'leri gündemde

Spider-Man 3'ün Tokyo galasından sonra Çin'de korsan DVD pazarına düstügü iddiaları gündemi sarstı.

Resim

Sinema severler tarafından büyük heyecan ve merakla beklenen Spider-Man serisinin üçüncü filminin 16 Nisan'da Japonya'nın Tokyo sehrinde yapılan ilk galasının hemen ardından, Çin'de Pekin sokaklarına korsan kopyalarının düstügü haberleri su sıralar gündemi mesgul ediyor.

Filmin korsan DVD'lerinin 24 Nisan Salı gününden itibaren Pekin'de sadece 1 dolara satıldıgı haberlerine karsı Sony Pictures Entertainment hemen bir arastırma baslatarak olayı açıklıga kavusturdu.

Reuters haber ajansının verdigi habere göre, Sony'nin yaptıgı arastırmalar sonucunda Spider-Man 3 filminin korsan DVD'lerine herhangi bir sekilde rastlanmadıgı, satılan DVD'lerde ise bir önceki film olan Spider-Man 2'nin oldugunun görülmesiyle olayın sahtekarlık boyutu ortaya koyulmus oldu.

Yaptıgı arastırmaya ek olarak internet üzerinden de Spider-Man 3'ün herhangi bir korsan kopyasına rastlanmadıgını ifade eden Sony, ayrıca, milyarlarca dolarlık kayıp gelire yol açan bu tür korsanlık olaylarının önüne geçilebilmesi için Hollywood stüdyolarının kararlı bir sekilde çalıstıklarının da altını çizdi.

Film ülkemizde 4 Mayıs'ta vizyona girecek.

Alintidir
Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1465
Kayıt: 15 Haz 2006, 10:51
İletişim:

Mesaj gönderen AykutT »

Baslık belli bir yerden bölündü..

Kolay gelsin.
Cevapla