laptopta ses ve enkran kartı yukleme derdi varmı?

Xp nin takipçisi bu işletim sistemi hakkında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
vista
Byte3
Byte3

laptopta ses ve enkran kartı yukleme derdi varmı?

Mesaj gönderen vista »

merhaba arkadaslar ben toshiba marka bi laptop aldım fakat windows u wista ve vistayı hangi pciye kurarsan kur toshiba yazıyo yani windows toshibaya gore dusenlenmis. wista yawas oldugun için ben xp yuklemek istiyorum fakat xp yukledikten sonra ekran ve ses driver ını yukleme derdi varmı bilmiyorum. baska birisine sormustum toshibanın wsita cdsinde vardır dedi baktım hiç bisiy yok yardım edersenis sevinirim simdiden tesekkurler
Varsın Olmasın Hayatta Her İstediğimiz, Biz Olana Elhamdülillah, Olmayanada Eyvallah Demesini Biliriz... Hz. Mevlana
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

Toshibanin kendi sitesinde xp driverlarini aradinizmi=?
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
vista
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen vista »

hayır aramadım
Varsın Olmasın Hayatta Her İstediğimiz, Biz Olana Elhamdülillah, Olmayanada Eyvallah Demesini Biliriz... Hz. Mevlana
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

aynı sorun bizdede var biz toshibaya e-mail çektik gold firması çekti metro elektronik e-mail heçki hepsine ayrı ayrı vista ise xp kuramazsın makinamız vista parçalarıyla chipsetleriyle kurulu vistadan daha düsük bir versiyon kurulamaz dendi hatta yarım saat neti gezdim toshibanın A100 lü bir modeliydi yok malesef sende benim yaptıgım gibi tekrar cd sini tak vista yükle...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

sacmalamislar , ne yani ben simdi vista kurulu laptop aldim ama bana hickimse hangi isletim sistemini istedigimi sormadi , parasi icinde aldilar , dayatma isletim sistemi mi olurmus , elbet bir yolu vardir , yok diye birsey yoktur
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

abi istersen dene oluyormu olmuyormu diye 2 tane toshiba makine geldi ikisinde de bulamadık adam programını açamıyor avukat avukatlık programı var adamın programı vistaya uyumlu degil islerini yapamıyor..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

sizde xp uyumluluk modunda acmayi deneseydiniz
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

abi recovery cd sinde öle bise yok ... açıyorsun vista kuruyor.. adamlar yok diyor sitesini gezdim yok diyor... marka model herseyini ful biliyorum makina elimde arıyorum yok...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

1.Öncelikle driverlarini yedekleyip temiz bir Xp kurduktan sonra xp ye uyup uymadiklarini denedinmi=?
2.Temiz bir xp kurup driverlarini otomatik bulan programlardan biri ile driverlarini arattinmi , veya bir alt modelin driverlarini denedinmi , zamaninda Xp de ciktiginda yeni bir sistemdi ama hickimse driver derdi yasamamisti , Elimdeki laptopun üretim tarihi 1,5 ay öncesine ait , fakat eminimki Xp kurulabilir , Müsteri daima haklidir götürün biz bunu xp ile istiyoruz deyin , Tr de olurmu bilmem ama burada kabul etmezlerse iade bile edebilirsiniz
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

1. müsteri kıl bir adamdı basımızdan salmak istedik..
2.adam avukat olmus kazandıgı para çok cebinde akrep var...
burda degistirme yok sen Türkiyeyi ne zannediyorsun.. özgürlükler ülkesimi ?
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

yok olurmu Türkiye ve özgürlük =? iki zit kavram orada yasadigim hicbir süre icinde biraraya gelmedi , birazdan off topic te acacagim basliga dikkat edin