MSN ye yazilacak güzel nickler...

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

MSN ye yazilacak güzel nickler...

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

*siddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!
* "A"cıya "s"ikayetsiz "K"atlanmak=AsK
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece sahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle Sansür oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batıyor demektir.
*Eger birisi seni aldatmıssa bu onun suçudur. Eger o kisi seni pek çok kere aldatmıssa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek sey dur.
*bela, kisinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENİ DÜsÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEsİNDEN KOsMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUsMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince sah da, piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her sey ayagına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yagmur damlası seni seviyorum anlamı tasısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yagmur yagardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de ask vardır seni anlatır...
*Agırdır sevmelerim her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düsündügümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim simdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yıldızdan vazgeçtim
*Agzımdan çıkacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Günesin dogdugu da bir gerçek batdıgı da... Kalbimin atdıgı da bir gerçek, günün bitdigi de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düsünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eger geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düslerinde kavusacagının yeminini vermissen gönülden, iste o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadas...
*Martının denizi sevdigi kadar sevebilir misin ? Topragın suyu sevdigi kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdigi kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdigim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yasamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, ugruna ölmedi dediler, Öldüm, is isten geçti, dediler...
*Yalnızım, yalnızlıgım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu sarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GünesIm Desem Günes Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yasıyor..
*Askına döksem gözyaslarımı, elinle bir defa silecek misin? su kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AgAç Hala YesErmekte, Geceye İNat Gün Hala AgArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahsEre Kadar Senİ SevecegİM!
*Bir çerçeve astım odama içi bos önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
*Düsünüyorum da; düsüncelerin en güzeli senin beni düsünüp düsünmedigini düsünürken, düsünüyor olmanı düsünmek galiba
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi aglayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluga layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Günesi İstiyorum Karanlıgıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Degil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlıgıma!!!
*Gecenin sessizligini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlıga bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
*Bu gün bir meyhane kesfettim mezarlıgın tam karsısında , Eger ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karsısında...
*BuGüNü yasıyorsam yarının seni bana getirecegine inandıgım içindir....
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
*Bir sevgi diledim gözyası buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eger sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmus ates yanar mı? Buz tutmus su akar mı? Bu gözler seni sevdi baskasına bakar mı?
Sevgini tasımak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alısmak degil ölmekte degil özleyipte görmemek zor...
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bombos olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
*Seni ben degil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar begendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düslerim vardıgörmekten korktugum,hislerim vardı söylemektenkorktugum,siirlerim vardı yazmaktan korktugum,simdisen varsın kaybetmekten korktugum
*Vücudun otobüs, beynin söfördür kalbin söför maaline geçerse asık oldun demektir.
Asık bir insansan mantıgını unut, mantıklı bir insansan askı unut. Hem asık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdigini söylemeyecek kadar gururludur.
*Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakısır...
*Sadece çocuklar aglar ve sadece Allah affeder eger bir gün gidersen çocuk degilim aglamam Allah degilim affetmem.
*Polis bi gün 3 arkadasın evine baskın düzenlemis.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demis.Adamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne isimiz olabilirki?"demis.
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın
*Bütün Kızlar Çicek Olsun Arı Olmazsam Namerdim...
Kullanıcı avatarı
SAH MERDAN
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen SAH MERDAN »

tsk ler o guzel sozler icin dost