internete explorer ile değil Firefox ile girebiliyorum

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

internete explorer ile değil Firefox ile girebiliyorum

Mesaj gönderen editci »

bugün internete girmek istedigimde bunu asaramadım ve bu sorunu buraya yazabilmek için Firefox'u kurdum. agdaki diger pc ler interne giriyor ama internet explorer 7 kullanıyorum bu 7 de bisey mi var acaba kontrol ediyor kendi kendini lisans meselesi yüzünden.
herhangi bir siteye girmek istedigimde aldıgım görüntü su;
Resim
Kullanıcı avatarı
Mighty Mouse
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen Mighty Mouse »

Arkdasım ne yazıkki bilgisayarına zararlı yazılımlar bulasmıs durumda,iyi bir temizlik yapman sart,bir anti-virus ve anti-spyware programı ile tarat ve buldugu dosyaları sil bu isin formattan baska tek çaresi bu kolay gelsin
Selamlar
Kullanıcı avatarı
ICEEXOL
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen ICEEXOL »

Resim

Download

Kod: Tümünü seç

http://www.softpedia.com/progDownload/CWShredder-Download-8114.html
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci »

arkadaslar harikasınız :D
yıllarca bu tür sorunları göz kırpmadan çözmeme ragmen firefoxta çalısıp IE'de çalısmaması beni sasırtmıs olmalı.
AWCPro ile sorunu çözdüm spy olarak görünmedi. sanırım registry'de bir sorun vardı.
tesekkürler. sorunu hallettim.
Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen ultrailker »

editci yazdı:arkadaslar harikasınız :D
yıllarca bu tür sorunları göz kırpmadan çözmeme ragmen firefoxta çalısıp IE'de çalısmaması beni sasırtmıs olmalı.
AWCPro ile sorunu çözdüm spy olarak görünmedi. sanırım registry'de bir sorun vardı.
tesekkürler. sorunu hallettim.
böyle registry sorunları aslında çok kolay çözebiliriz. xpspeed kurulu ise kurulu olan konumdaki dosyanın içinde erunt programı ile hergün registry i yedekleyin sorun çıktıgı zaman gei alın yeter :wink: bi kere yapsanızda olur ama 1,2 ay sonra sorun çıktımı 1,2 ay önceye geri dönmek istemessiniz :wink: