Xp Media Center 2005 te 2 hafta sonra cikan hata

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
erat23
Byte2
Byte2
İletişim:

Xp Media Center 2005 te 2 hafta sonra cikan hata

Mesaj gönderen erat23 »

Mehraba arkadaslar

Böyle bir sey olabilirmi ya Microsoft Windows Xp Media Center Edition 2005 kuruyorum her sey okey sitede aldigim patch la aktiflestiriyom hepsi ok ama YAKLASIK 2 HAFTA sonra BIR gün PC acmaya calisiyom her sey normal aciliyor acilis müzigi de ok ama görüntü yok deli olacam ya tam 3 sefer ayni sey oldu yeniden instalieren ediyom yine ayni acaba diyorum microsoftla ilgili bir sorunmu anlamadim.

en son oturum acilacagi zaman müzik sesi geliyor bekliyorum bekliyorum monutorde bir sey yok.
güvenlik moduyla oturumu actim girdim baktim yanliz güvenlik modunda internete baglanamiyorum.
yani güvenlik modunda oturumu aciyorum normal sekilde

oturumu normal acmaya calisirken müzikten sonra son acamada oturum aciliyor bekliyorum oturum aciliyor ben göremiyorum ama görüntü yok bitch diye bir ses geliyor hane yazilimla ilgili bir sembol varya yildiz gibi ben öyle bir sey his ediyorum sanki o ses .
konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim
simdiden tesekürler

selam ve sevgiler
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

güvenli modla tekrar aç baslat+çalıstır=msconfig yaz orda baslangıc var oradakilerin hepsini deaktive et sorun ortadan kalkar belki..
Kullanıcı avatarı
erat23
Byte2
Byte2
İletişim:

Mesaj gönderen erat23 »

mehraba PeeRLeeSS

dedigini denemistim olmamisti
erhan21
Bit
Bit

Mesaj gönderen erhan21 »

merhaba açılısta f8 tusuna basıp ordan vga modunu diye bir sey olacak ona tıkla açar.... ekran kartı dirveri kaldırıp tekrar yükle monitörün frekans ayarları bozulmustur.
Kullanıcı avatarı
erat23
Byte2
Byte2
İletişim:

Mesaj gönderen erat23 »

erhan21 yazdı:merhaba açılısta f8 tusuna basıp ordan vga modunu diye bir sey olacak ona tıkla açar.... ekran kartı dirveri kaldırıp tekrar yükle monitörün frekans ayarları bozulmustur.
tamamda arkadasim guvenlik mudunda giriyorum bir sorun yok
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci »

güvenli kipte açıp ekran kartının driverlerini tamamıyla kaldır ve o sekilde açmayı dene. eger açılırsa o zaman senden ekran kartının driverlerini isteyecek o zaman kurarsın.
bu isletim sisteminin o an ki çöznürlügü monitörün desteklememesi de sorun olabilir.