Facebook resim görüntülemeyi eski haline çevirin

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Ferrari
Kilobyte1
Kilobyte1
Mesajlar: 289
Kayıt: 24 Ara 2007, 22:47

Facebook resim görüntülemeyi eski haline çevirin

Mesaj gönderen Ferrari » 13 Mar 2011, 23:29

Facebook'ta son günlerde yapılan fotoğraf görüntüleme sistemindeki değişikliği beğenmiyorsanız işte bunu eski haline çevirmenin yolu.

600 milyon kullanıcı sınırını aşan Facebook, kullanıcılarını memnun etmek amacıyla yaptığı yenilikleri tabiki bütün kullanıcılarına kabul ettiremiyor. Son zamanlarda yapılan değişikliklerin birçoğundan memnun kalmayan kullanıcılar, düzenlemelerin eski haline getirilmesini istiyorlar. Örneğin son olarak sitedeki fotoğraf görüntüleme sistemini beğenmeyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Ancak fotoğraf görüntüleme sisteminin eski haline kavuşmanın yolları da yok değil. İşte o yöentemlerden birkaçı:Fotoğrafları siyah arka plan içersinde görüntülemek istemiyorsanız, öncelikle sayfayı F5 tuşu ile yenileyebilirsiniz. Diğer bir yol ise adres çubuğundaki satırın sonunda yer alan '&theater' kısmını silerek de eski Facebook fotoğraf görüntülemesine sahip olabiliyorsunuz.

Resim

Eğer bu yapıdan tamamen kurtulmak istiyorsanız https://chrome.google.com/webstore/deta ... pbeikgejll adındaki Google Chrome eklentisinden de faydalanabilirsiniz. Eklentiyi kurduktan sonra yeni fotoğraf görüntüleme yapısından tamamen kurtulacaksınız.Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28964
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Facebook resim görüntülemeyi eski haline çevirin

Mesaj gönderen velociraptor » 14 Mar 2011, 00:43

tesekkürler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla