Dosya Paylaşım Siteleri Tanıtımı 1

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
tasarımcı77
Megabyte1
Megabyte1
Mesajlar: 825
Kayıt: 06 Eki 2010, 09:10

Dosya Paylaşım Siteleri Tanıtımı 1

Mesaj gönderen tasarımcı77 » 28 Oca 2011, 11:30

Resim

RapidShare
RapidShare eskiden beri hizmet veren en popüler paylaşım sitelerinden birisidir. Yaratıcısı Christian Schmid'tir ama Schimid, yönetimi 2010 yılında şirketin CEO'su olan Bobby Chang'a bırakmıştır. RapidShare yaptığı yeniliklerle kullanıcı çekmeye devam ediyor.

* Üye olmadan: Yüklediğiniz dosyaların sunucuda tutulma süresi 30 gün, Paralel upload yapılabilir maksimum upload 500 MB kadar, indirmeye başlayabilmek içinde belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Ayrıca indirme hızınızda düşük. Ekstra olarak dosya yüklerken veya indirirken sıkılmamak için RapidShere de oyun oynayabilirsiniz.
* Ücretsiz üyelik: Normal kullanımdan farklı olarak yüklenen dosyanın sunucuda tutulma süresi 90 gün, bir dosya yönetim sistemine sahip oluyorsunuz.
* Ücretli üyelik: Aylık 150 GB trafik, 50 GB güvenli diske sahip oluyorsunuz, indirme yapabilmek için beklemenize gerek yok. Aynı anda birden fazla indirme yapabiliyorsunuz indirme yaparken duraklatıp yeniden başlatabiliyorsunuz ve maksimum dosya yükleme boyutunuz 2 GB ve internet hızınızdan tamamen faydalanabiliyorsunuz.

Alıntıdır.Cevapla