Facebook Sizce Kapanırmı ?

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Devils
Kilobyte4
Kilobyte4

Facebook Sizce Kapanırmı ?

Mesaj gönderen Devils » 21 Oca 2011, 18:41

Çoğu sitelerde forumlarda bu konu hakkında görüş alıyorlar sizce facebook kapanır mı ?

Kullanıcı avatarı
%TuNcAy%
Kilobyte4
Kilobyte4
İletişim:

Re: Facebook Sizce Kapanırmı ?

Mesaj gönderen %TuNcAy% » 21 Oca 2011, 19:11

Kapanmaz ama ben kapanmasini istiyorum.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 21 Oca 2011, 20:52

umarim bu salakca seylerden herkes bir an önce vazgecer
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
Devils
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen Devils » 21 Oca 2011, 23:54

Salakça diyoruz abi bende öyle düşünüyorum ama çoğu kişinin resmen hayat biçimi oldu bu saçma site kullanıyorum kullanmıyorum değil bende ama kapanmasını en çok ben istiyorum ne yalan söyliyim. Çoğu kişinini hayatını darmadağan ediyor, vs vs. kimisi bu siteyi gelir kaynağı yaptı ama son bulmalı artık bencede çok zor gibime geliyor ama inşallah kapanır diyorum. Bi ili bilişim sitesinde kapanıcağına dahil yazılar falan görmüştüm.

Kullanıcı avatarı
lord_leo
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen lord_leo » 21 Oca 2011, 23:59

para veren ağaçı kesmezler.
benim için farketmez , pek face mace bana göre değil açtık duruyo işte içi boş bir şekilde.
Ben Giderim, Tadım Kalır...

Kullanıcı avatarı
armorking
Megabyte1
Megabyte1

Mesaj gönderen armorking » 22 Oca 2011, 08:50

Böyle oluşumların arkasında büyük finansmanlar oynuyor,arkasındaki medya desteğide cabası.öyle ki her günün her saati gazete,tv , kendi yakın çevremizden feys yada feysbuuk lafını duyar bunu hayatın ayrılmaz bir parçası zannederiz.adamlarında istediği bu. facebook kapanır mı , derken farkında olmadan onun haberi,reklamını yapıyoruz. tıpkı hotmail ücretli olacakmış,muhteşem yüzyıl dizisi yayından kaldırılacakmış türündeki gereksiz haberler gibi.Kapatılsın, kaldırılsın,ücretli olsunda ondan sonra konuşalım

Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3

Mesaj gönderen ney_bey » 22 Oca 2011, 23:47

varlığı veya yokluğu umurumda değil :D
ya sev ya terket

Kullanıcı avatarı
N2O
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen N2O » 23 Oca 2011, 14:01

Tam bir sosyal mühendislik hazinesi... insanlar kendilerini o kadar kaptırıyorlar, siteye o kadar güveniyorlarki. Facebook ile evden dedektiflik bile yapılır. Çok da iyi yapılır. Çok da zararlıdır...
Arzulanandan ziyade arzu etmeye aşığız...

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 25 Oca 2011, 18:09

Devils yazdı:Çoğu sitelerde forumlarda bu konu hakkında görüş alıyorlar sizce facebook kapanır mı ?
umarım tek dileğim...
ney_bey yazdı:varlığı veya yokluğu umurumda değil :D
bencede...
armorking yazdı:Böyle oluşumların arkasında büyük finansmanlar oynuyor,arkasındaki medya desteğide cabası.öyle ki her günün her saati gazete,tv , kendi yakın çevremizden feys yada feysbuuk lafını duyar bunu hayatın ayrılmaz bir parçası zannederiz.adamlarında istediği bu. facebook kapanır mı , derken farkında olmadan onun haberi,reklamını yapıyoruz. tıpkı hotmail ücretli olacakmış,muhteşem yüzyıl dizisi yayından kaldırılacakmış türündeki gereksiz haberler gibi.Kapatılsın, kaldırılsın,ücretli olsunda ondan sonra konuşalım
klasik reklam teraneleri...
lordlevent yazdı:para veren ağaçı kesmezler.
benim için farketmez , pek face mace bana göre değil açtık duruyo işte içi boş bir şekilde.
yanına bile yaklaşmadım...
Devils yazdı:Salakça diyoruz abi bende öyle düşünüyorum ama çoğu kişinin resmen hayat biçimi oldu bu saçma site kullanıyorum kullanmıyorum değil bende ama kapanmasını en çok ben istiyorum ne yalan söyliyim. Çoğu kişinini hayatını darmadağan ediyor, vs vs. kimisi bu siteyi gelir kaynağı yaptı ama son bulmalı artık bencede çok zor gibime geliyor ama inşallah kapanır diyorum. Bi ili bilişim sitesinde kapanıcağına dahil yazılar falan görmüştüm.
gerçekten salak olduklarındandır
velociraptor yazdı:umarim bu salakca seylerden herkes bir an önce vazgecer
hiç sanmıyorum biz salakça şeyleri severiz adam gibi olan şeylerden uzak dururuz ...
%TuNcAy% yazdı:Kapanmaz ama ben kapanmasini istiyorum.
hiç belli olmaz...
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.