Tüm arama motorları elinizin altında!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
%TuNcAy%
Kilobyte4
Kilobyte4
Mesajlar: 673
Kayıt: 04 May 2006, 21:20
cinsiyet: Erkek
Konum: Hollanda
İletişim:

Tüm arama motorları elinizin altında!

Mesaj gönderen %TuNcAy% »

Resim


Firefox, Chrome, Opera ve Safari: Bu eklenti hepsi ile çalışıyor, sizi büyük bir dertten kurtarıyor!

Pek çok kullanıcının düzenli olarak kullandığı, favori bir arama motoru vardır. Ama tek bir arama motoruna körü körüne bağlı kalmak sizin için olası pek çok seçeneği kısıtlıyor olabilir. İşte bu düşünceden yola çıkarak hazırlanmış "Try This Search On" adlı bir tarayıcı eklentisi, gerçekleştirdiğiniz bir aramayı farklı arama motorlarında tekrarlamanızı sağlıyor.

Üstelik bu eklentinin aramaları sadece popüler arama motorları ile sınırlı değil. Örneğin YouTube üzerinden gerçekleştirdiğiniz bir aramanın sonuçlarından memnun olmazsanız, Try This Search On eklentisi sayesinde kolaylıkla aynı aramayı Vimeo, Dailymotion ya da Google Video'da gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer şekilde Pirate Bay'deki bir aramanızı kolaylıkla Demonoid, Mininova veya BTJunkie'de de tekrarlayabilirsiniz. Eklentinin güzel yanı kendi arama motorlarınızı eklemenize ve beğenmediklerinizi çıkartmanıza da olanak sağlıyor olması.

Chrome, Firefox (Greasemonkey ile), Opera ve Safari'de (Greasekit ile) çalışan bu eklentiyi şu adresten indirebilirsiniz.
http://userscripts.org/scripts/show/6136

Cevapla