Nasıl Kaldırırım Bu Rerzalet Şeyi?

Excel, Word, Access, Power Point programlarıyla ilgili ipuçları ve bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Nasıl Kaldırırım Bu Rerzalet Şeyi?

Mesaj gönderen seheryeli » 13 Oca 2011, 16:12

Selamlar, office 2010'u yüklemek istiyorum resimdeki yazıyı veriyor, halbuki kaldırdım gözüken yerlerden hep temizledim, ama halen yüklü diyor nerelere bakmam gerek halen? dediği yerde bir şey yok

Resim
Hayatıma kast edenleri bile belki af ederim, Ama. Kalleşleri ise ASLA...!

Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Re: Nasıl Kaldırırım Bu Rerzalet Şeyi?

Mesaj gönderen Mendenn » 13 Oca 2011, 20:17

Size tavsiye bilgisayarınızdan ofis eski sürümleri olup olmadığını kontrol etmek. Resimdeki dizinler arasında göremedim. Ama sistemin kullandığı Common Files ve Application Data kısmında kalıntıları olabilir. oralarada bakın.

bir alternatif olarak, bundan önce hangis sürüm kurulu ise onu tekrar kurun. herhangi bir uninstaller programı ile kaldırın derim.
Tavsiyem ise: Total Uninstall Pro nun kurulumu ve mamalanması ofisi bunun aracılığı kurup kaldırmanız.
Beni bir tek sen anladın ama sende yanlış anladın be gülüm..!

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 15 Oca 2011, 09:07

alttaki sayfanın en alttaki yöntemi denerseniz belki yararı olabilir

http://support.microsoft.com/kb/290301/tr
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 15 Oca 2011, 09:40

format attım başka bir türlü düzelmiyor kahretsin, windows 7 64 bitte ise sürekli sorun yaşıyorum, üstelik orginal olduğu halde, xp de bunların hiç biri olmamıştı, sanırım xp gibi hiç bir sistem daha gelmeyecek

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 15 Oca 2011, 10:20

seheryeli yazdı:format attım başka bir türlü düzelmiyor kahretsin, windows 7 64 bitte ise sürekli sorun yaşıyorum, üstelik orginal olduğu halde, xp de bunların hiç biri olmamıştı, sanırım xp gibi hiç bir sistem daha gelmeyecek
bende aynı işletşm ssitemini kullanıyorum. sorun çıkarmıyor. hiç te çıkarmadı. xp de yaşadıklarımın yarısını bile yaşamadım. bazı oyunlarda sorun yaşadım o da 64 bit olduğundan yoksa hiçbirinde sorun yok. zorladıkça da makina daha iyi çalışmaya başladı. zorladıkça kasılma oluyor ama kesinlikle kilitlenmiyor. xp de bu kadar işlemi yaptığımda makinemi kilitlerdi. şimdi ise aynı anda 8-9 işi aynı anda yapabiliyorum. sql server çalışıyor=316mb, safari çalışıyor=127mb,logo go çalışıyor(7 kullanıcı aynı anda bağlanıyorlar)=358mb,PS çalışıyor=458mb,boilsoft video joiner çalışıyor=245mb, logmein çalışıyor=24mb toplamda 1530 mb sadece aktif programların mb'ı kilitlenme yok. xpde ise bırakın bu kadarı boilsoft ile safari aynı anda kasıyordu. sql bağlandığı anda zaten direk kapanıyordu.
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 15 Oca 2011, 11:53

bilemiyorum artık sizin şansınızdandır, şu ana kadar ilk sizden duydum iyi diyeni