xpspeed hakkında

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
atol
Bit
Bit

xpspeed hakkında

Mesaj gönderen atol »

arkadaslar biliyorum hiç yorum yazmadım.bu programı kurduktan sonra bilgisayarımda hızlanma gördüm.ama abimin bilgisayarını agda göremedim.ondan da benimkini göremedim.verdiginiz linkten network_son.reg kaydını indirdim.ama ben hala abimi göremiyordum.(bu arada abim microsoft teknik servisinde reg kayıtlarını üzerine çalısıyor).abime sordum abi bilgisayarını göremiyorum diye.benim kendi güvenliklerim var dedi.bu programı kurduktan sonra abimin bilgisayarından kendi bilgisayarıma giremedigime göre o zaman bu makinayıda yok edebilirim diye düsündüm.verdiginiz reg kayıtlarından bir sey anlamadım.abimde git kendin ögren ben anlatırsan ne anlamı kalır dedi.hangi reg kayıtları(tam olarak) bilgisayarıma bunu yaptı.egerbunu ögrenebilirsem yada sizler yardım edebilirseniz veya dogrudan bilgisayarımı nasıl agda göstermeyecegimi gösterirseniz çok sevinirim.(mümkünse tabiki)...simdiden hepinize tesekkür ederim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

istediginiz seyin anlatmasi oldukca uzun , ayrica ben sirf kodlar calinmasin veya kurcalanmasin diye , yeni versionlar ile gelen degisiklikleri (Reg kayitlarini) diger registry kayitlarinin arasina serpistiririm , Demek istedigim , kusura bakmayin ben bu bilgiyi veremem cünkü direkt xpspeed ile ilgili bilgileri ihtiva eder , fakat xpspeed kullanimi ile ilgili bir soru /sorun varsa yardimci olurum