benim kendime ait lisanslı xp cd m var

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
ilkeryilmaz
Byte4
Byte4

benim kendime ait lisanslı xp cd m var

Mesaj gönderen ilkeryilmaz »

bu lisanlı cd mi baska bir bilgisayarda kullanmamın zararı var mıdır veya cd key nosunu kullanmamının bir zararı var mıdır ben bu cd yi cogaltsam benim kendime ait lisans ortadan kalkar mı bu konuda tam bilgim yok yardımcı olurmusunuz simdiden tesekkür ederim
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs »

Bildigim kadarıyla diger pc ler illegal duruma düserler.. :!:
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

aslinda birden fazla Pc de kullanilmasi illegal , fakat , sordum.com izniyle 100 e yakin Pc de kullanbilirsiniz , sorun olursa yazin :wink:
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

arkadasım ortada dolasan tüm xp cd leri bu sekilde olmusuyor.sadece kopyalayarak.lisans sana aittir.bu cd yi istedigin kadar kurabilirsin ama illegal durumda olacagından legal duruma getirecek bazı programlar bulunmaktadır. bu tip programları kullanarak legal hale getirebilirsiniz. herseye harfiyle kurallarına uyacak olursak.bu ülkede biz gerçek insan degil enayi durumunda oluruz.bu yüzden kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok.

gelelim tam sorunuzun cevabına illegal duruma düser ama programlarla legal hale getirirsiniz.ve hiçbir microsoft uygulaması bunu farketmez...
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.
Kullanıcı avatarı
ilkeryilmaz
Byte4
Byte4

tesekkür ederim

Mesaj gönderen ilkeryilmaz »

verdigniz bilgilerden dolayı gerçi piyadasa bir cok kacak xp var ama olsun ben yine kendime saklıyayım cd yi
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Re: tesekkür ederim

Mesaj gönderen Kripteks® »

kesinlikle baskasına kurma sadece kendi makinene kur arkadasım sana tavsiyem sonra lisans numaran illegal duruma düser

Benim de xp pro cd im var ve orjinal lisans numarasını kimse bilmiyor ve bilinmemesi lasım ama illa ki korsan kullancam diyosan öyle kur sonra sitemizde mevcut olan legallestirme yönetmleri ile xp ni lisansla
Tabular Yıkılmaz
tufaz
Bit
Bit

Xpyi legal hale getirme

Mesaj gönderen tufaz »

"
burak_dalkir yazdı:arkadasım ortada dolasan tüm xp cd leri bu sekilde olmusuyor.sadece kopyalayarak.lisans sana aittir.bu cd yi istedigin kadar kurabilirsin ama illegal durumda olacagından legal duruma getirecek bazı programlar bulunmaktadır. bu tip programları kullanarak legal hale getirebilirsiniz. herseye harfiyle kurallarına uyacak olursak.bu ülkede biz gerçek insan degil enayi durumunda oluruz.bu yüzden kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok.

gelelim tam sorunuzun cevabına illegal duruma düser ama programlarla legal hale getirirsiniz.ve hiçbir microsoft uygulaması bunu farketmez...
"

Verilen linkteki dosyayı indermeye çalıstım ama basarılı olamadın, en sonunda ise bana indirginiz her dosya için tesekkür ederiz mesajı geldi, her denemede trojen kapmıs olabilirim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

Hangi dosyadan bahsettiginizi anlamadim egerki xp nizi legal yapmak istiyorsaniz linki asagida:
viewtopic.php?t=5230
Kullanıcı avatarı
N2O
Megabyte2
Megabyte2

a

Mesaj gönderen N2O »

simdi ben orijinal cdmi bi arkadasa yuklesem suçlu mu oluyorum basıma neler gelebilir
Arzulanandan ziyade arzu etmeye aşığız...
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Re: a

underberk yazdı:simdi ben orijinal cdmi bi arkadasa yuklesem suçlu mu oluyorum basıma neler gelebilir
valla yüklersen arkadasına ne olur söyleyim arkadasın internete girdiginde isletim sistemini update yaptıgında kendi yada otomatik microsoft lisans numarasını hemen anlayacak ve bakacak ki su ip lerden su vs vs 2 pc aynı lisans numarası ile kurulum yapmııs bu da nedemek oluyor hopp korsan oldu lisans

ama çoklu lisans alırsın 10 tane makinaya kurarsın o ayrı

ama dedigim gibi arkadasına kurarsan büyük bir ihtimal orjinal sıfatını kaybeder lisans anahtarın..

Saygılarımla
Tabular Yıkılmaz
Kullanıcı avatarı
N2O
Megabyte2
Megabyte2

a

Mesaj gönderen N2O »

demek istiyorum ki basına bi sey gelirmi yani ceza birileri gelir mi mahkeme dava
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Re: a

underberk yazdı:demek istiyorum ki basına bi sey gelirmi yani ceza birileri gelir mi mahkeme dava
haa senin derdin baskamıs bende orjinal xp gider diye korkuyorsun sanıyordum valla sanmıyorum ama olur mu olur ha bill amca bu ama sanmıyorum
Tabular Yıkılmaz