İnternet Explorer 9 nasıl kaldırırlır

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

İnternet Explorer 9 nasıl kaldırırlır

Mesaj gönderen yesilaygunes » 14 Ara 2010, 15:05

İnternet Explorer 9 beta micorsost un kendi sitesinde, (win7 32 bit uyumlu) indirdirdim ve yükledim ama pişmanım silmek istiyorum program ekle kaldır da yok nasıl yapacam yardım edebilir misiniz :evil:
“Bir kişiye iyilik yapmak istiyorsan ona balık verme, balık tutmayı öğret.” Konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: İnternet Explorer 9 nasıl kaldırırlır

Mesaj gönderen velociraptor » 14 Ara 2010, 15:50

program ekle kaldirdaki güncellemelere baktinmi ? yada Windows + R ye bas aciilan ekrana asagidakini yapistir:

Kod: Tümünü seç

C:\Windows\explorer.exe shell:::{d450a8a1-9568-45c7-9c0e-b4f9fb4537bd}
ve internet explorer 9 a tikla ve uninstall de
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen Mendenn » 21 Ara 2010, 00:01

olmadı bunu kullan hahaha hahaha

Kriko (car jack) :idea:

Resim

resmin orjinali : http://img574.imageshack.us/img574/716/hpim1062.jpg

nasıl kaldırılır deyince müziplik geldi. :)
Beni bir tek sen anladın ama sende yanlış anladın be gülüm..!

Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen turkaziza » 23 Oca 2011, 23:24

yesilaygunes yazdı:İnternet Explorer 9 beta micorsost un kendi sitesinde, (win7 32 bit uyumlu) indirdirdim ve yükledim ama pişmanım silmek istiyorum program ekle kaldır da yok nasıl yapacam yardım edebilir misiniz :evil:
Internet Explorer'ı kaldırmak için

Aşağıdaki yönergeler hem Windows 7 hem de Windows Vista için geçerlidir.

Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Programlar ve Özellikler yazın ve ardından sol bölmedeki Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.

Bir güncelleştirmeyi kaldır seçeneğinin altındaki Microsoft Windows bölümüne gidin.

Windows Internet Explorer 9 'u sağ tıklatın, Kaldır'ı tıklatın ve sorulduğunda Evet'i tıklatın.

Aşağıdakilerden birini tıklatın:

Şimdi yeniden başlat (Internet Explorer 9'u kaldırma işlemini bitirip daha önce yüklü olan Internet Explorer) sürümünü geri yüklemek için).

Sonra yeniden başlat (bilgisayarınızı kapatıncaya veya yeniden başlatıncaya kadar beklemek için).
Kaldırma işleminden sonra Programlar ve Özellikler'den (Program Ekle/kaldır) Feedback Tool'u da kaldırmayı unutmayın.
Not

Internet Explorer 9 Beta'yı kaldırdıktan sonra, bilgisayarınızda daha önce yüklü olan Internet Explorer sürümünü kullanabilirsiniz. Yeniden yüklemek gerekmez.
Resim
Ya Rab! Gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle; hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle.