Kaspersky bitti key karalistede, dllhost.exe nedir?

PC güvenliği konusundaki bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte1
Megabyte1

Kaspersky bitti key karalistede, dllhost.exe nedir?

Mesaj gönderen Ensatech »

Burada verilen kasper 6 yı kullanıyorum ancak 2007 den beri güncellenmiyor,ne yapmalıyım bide bu dllhost.exe wormmu yoksa windowsamı ait daha önce görmemistim adıda süpheli geliyo kasper uyarı vermedi ama bunu kaldırmalıyım güncellenmiyor. Resim

Tesekkürler...
En son Ensatech tarafından 25 Mar 2007, 01:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

öncelikele darkleo ben hiçbir zaman kaspersky kullanmadım onu belirtmek isterim.her zaman çok fazla bir nefret beslemisimdir.neden bilmiyorum ilk duydugumdan beri nwefret ederim ve her seferinde ben haklı çıkmısımdır kaspersky a karsı.kaspersky söylendigi kadar iyi bir program deil.oradan biri çıkıyor bu prog iyi diyor hemen herkez iyi demeye baslıyor.yok öle bir sey bence kaldırım derim.nod32 kurmanızda fayda var.tabiki karar sizin.bu arada dllhost.exe kesinlikle bir virüs veya trojan deildir.tamamen windows system32 nin içinde bulunan bir sistem dosyasıdır.iyi geceelr
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.
Kullanıcı avatarı
casualty_russia
Byte2
Byte2
İletişim:

Mesaj gönderen casualty_russia »

@darkleo burak dalkir arkadasımıza katılıyorum bu konudaki görüslerinden dolayı,bende size alternatif olarak mks_vir'i öneririm,kendim kullanıyorum ve çok ta memnunum :wink:
bilgi esas
paylaşmak erdem
sordumcu olmak bir ayrıcalıktır
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

eskiden bende Kaspersky kullaniyordum ve o programi hic begenmedim.Bence sen Avast veya NOD32 kullan,daha iyi ve daha güclü ve bilgisayar´i hic yavaslatmiyor!Bence Kaspersky sil ve onun yerine Avast veya Nod32.

kolay gelsin :D
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte1
Megabyte1

Nod32 ye geçtim :wink:
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

@darkelo: bravo :D iyi yapmisin :D
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte1
Megabyte1

suna fikriniz nedir viewtopic.php?t=9581
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

verdin link`de Nod32 var.Sana diyorum Nod32 öyle süper ki, diyecen ki: yaw bu program süper!!! :D

kolay gelsin :D

ve verdin link´den Nod32 indir :D
Kullanıcı avatarı
casualty_russia
Byte2
Byte2
İletişim:

Mesaj gönderen casualty_russia »

virüs programı kisisel tercih meselesidir bi yerde,size bırakıyoruz,ama ben yinede bi mks_vir'i deneyein derim,pisman olmazsınız :wink:
bilgi esas
paylaşmak erdem
sordumcu olmak bir ayrıcalıktır
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen daddy_cool »

burak_dalkir yazdı:öncelikele darkleo ben hiçbir zaman kaspersky kullanmadım onu belirtmek isterim.her zaman çok fazla bir nefret beslemisimdir.neden bilmiyorum ilk duydugumdan beri nwefret ederim ve her seferinde ben haklı çıkmısımdır kaspersky a karsı.kaspersky söylendigi kadar iyi bir program deil.oradan biri çıkıyor bu prog iyi diyor hemen herkez iyi demeye baslıyor.yok öle bir sey bence kaldırım derim.nod32 kurmanızda fayda var.tabiki karar sizin.bu arada dllhost.exe kesinlikle bir virüs veya trojan deildir.tamamen windows system32 nin içinde bulunan bir sistem dosyasıdır.iyi geceelr
Aynen sana katılıyorum.Kaspersky aslında çok güzel bir program fakat 3 ay öncesine kadar Kaspersky yüklüydü makinamda.Format attıktan sonra Bilgisayarım güçlü olmasına karsın ne de olsa biraz kasıyodu makinayı.Formatan sonra ben de NOD32 Kullanmaya karar verdim ve simdiye kadar da makinamda tık yok.NOD32 yi tercih etmemin en büyük nedeni Sistemi yavaslatmamasıdır.Bunun yanında sistemi de çok güzel koruyo.Avast'tan daha iyi bence.çnkü ben avast da kullandım.Avast da güzel bir anti-virus fakat NOD32 ye göre sistemi daha fazla kasıyo.O yüzden NOD32 yi yükldim.Bunun yanında Tamamen Türkçe olması büyük bir avantaj.
Resim
Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen AykutT »

Kaspersky kullananlar lütfen su sorularıma cevap versinler:
Madem Kaspersky çok güzel bir antivirüs;
- Bu karaliste denen bir halta yaramaz sey nedir?
- Neden bu Kaspersky indirdiginiz her seyde ötüp duruyor? Bilgisayarı kitliyor, download'ı kesiyor, vs???
- Neden key süreniz bittiginiz zaman dakika bası "yenisini al, yenisini al, yenisini al" diye tutturuyor? Bir defa hatırlatsa olmaz mı? İnsanlar anlayamacak mı?
- Bu kullandıgınız sey antivirüs degil de elmas mı? Neden bu kadar pahalı bir key ücreti var?
- Basınızı agrıtmayacak, isini sessiz sedasız yapacak, sizi fazla rahatsız/mesgul etmeyecek bir sürü AV varken niye Kaspersky?

Kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen daddy_cool »

bilindigi gibi Kaspersky eskiden beri Virus yakalama konusunda en iyilerden biri.Bence bu kadar kisi hep kaspersky diyosa bosuna demez herhalde.Bi bildigi bi tecribesi muhakkak vardır.Dedigin gibi herseye ötmesi sürekli hatırlatma yapması insanı gıcık edebilir.Fakat benim için bilgisayarı yavaslatmasının dısında Herhangi bir olumsuz yönü yok.Tabiki rakipleri de Bos durmuyo Günden güne daha iyi ye gidiyolar.Sistemi kasmasa ben de suan kaspersky yüklüydü fakat dedigim gibi kaspersky nin en büyük dezavantajı sistemi kasmasıdır.hele helee 5.XX sürümünde acayip kasıyo. NOD32 de belki kaspersy kadar iyi olmasa da (Kimilerine göre kaspersky ile es[olabilir] ) bilgisayarı güzel koruyo.Bunun yanında hem de türkçe. Ve simdiye kadar da bisey olmadı makinama.bundan sonra da kaspersky yükliyecegimi pek sanmam.Bilmem nedendir sanki bi zamanlar bi virus zamanı gibi biseydi.yani benim makine viruslerden trojanlardan kurtulmuyodu.Anca en iyi anti-virus ve en iyi anti spyware programlarıyla basa çıkabiliyordum onlarla.Yani onlarla makineyi ne zaman taratsam hep biseyler buluyodu.ama bilmem nedendir girdigim siteler girdigim yerler degismemesine ragmen makinamda bi tane bile zararlı bisey yok.Yani bence artık anti-virus için makineyi çok kasmamak gerek.Piyasa da ücretsiz olan çok güzel anti-virusler var.Artık bunlar insanın isini rahtlıkla görebilir.Eskiden herkese makinamda virus var dedikten sonra yükle kaspersky yi kurtar makinanı diyodum.fakat simdi ise herhagi bi tane anti virus yükle ve bak isine diyorum... :D
Resim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

@hacker_a: Güzel ve yerinde bir yorum olmus , artik hemen hemen her antivirüs ile oldukca yüksek bir koruma saglanabiliyor
Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen artung »

herkesin yorumu hakikaten dogru en güzel av insanın kendi tercih ettigidir bencede.kurarsın bilgisayarına memnun isen ne ala.yok degilsen digerini denemekte fayda vardır.bir çogunu kullandım birisinin artısı digerinde farklı bir sekilde ortaya çıkıyor.yani her yigidin yogurt yeme olayı farklı.bence bilerek ve isteyerek full bir av üretmiyor üreticiler.hepsindede artılar eksiler var.birisinin yakalayamadıgı virüsü digeri yakalıyor,birisinin silemedigini digeri siliyor falan filan bu is uzar gider.en güzeli deneyerek insanların kendisinin karar vermesi.benim acizane tavsiye edebilecegim avg,avast ve nod32 dir. :arrow:
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte1
Megabyte1

:) Fikriniz ne derken nod ile ilgili mesajim var 2.sayfada ,sanırım göremediniz ,bende halen trial görünüyo...