Android Market'te değişim!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Android Market'te değişim!

Mesaj gönderen uçs » 07 Ara 2010, 11:59

Resim

Google, Android Market'e getirdiği son yenilikle Android kullanıcılarının hayalini gerçek yapıyor...

Android Market, son güncellemeyle birlikte ufak ama oldukça faydalı bir yeniliğe imza attı. Artık Android Market'e girip bir uygulamaya tıklayanlar, ekranın üst kısmında yeni bir sekme ile karşılaşıyorlar: İlgili; yani Related...

Bu sekmeye tıklandığında, seçilen uygulama ile ilgili ya da benzer uygulamalar ekranda listeleniyor. Örneğin Angry Birds'ü seçip İlgili sekmesine tıklarsanız, Angry Birds ile bağlantılı olan tüm diğer uygulamalar ekrana getiriliyor. Buna yeni paketler ya da hile uygulamaları da dahil.

Görünüşe göre Google, Gingerbread yaklaştıkça Android Market'i de çok daha kullanışlı hale getirmek için var gücüyle çalışıyor. Bakalım Android Market, yakın gelecekte Apple'ın App Store'unun kalitesini yakalayabilecek mi?

ALINTIDIR
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Re: Android Market'te değişim!

Mesaj gönderen burak_dalkir » 10 Ara 2010, 18:01

Görünüşe göre Google, Gingerbread yaklaştıkça Android Market'i de çok daha kullanışlı hale getirmek için var gücüyle çalışıyor. Bakalım Android Market, yakın gelecekte Apple'ın App Store'unun kalitesini yakalayabilecek mi?
hiç sanmıyorum.apple başlı başına bir dev. kolay kolay yıkılacağını sanmam. windowstan önce vardı linux tan önce vardı. bunlar yok olsa bile yine olacak bence....işletim sisteminin gerçek kurucuları diyebilirim
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.