COMPEX/GameX 2010 başladı!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

COMPEX/GameX 2010 başladı!

Mesaj gönderen uçs »

Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı COMPEX/GameX 2010, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.29 yıldır Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen ve bu yıl 35.’si gerçekleştirilecek olan Uluslararası COMPEX fuarı, 2010 ile birlikte yeni bir konsept kapsamında ziyaretçilerini karşılıyor.

Türk Telekom Grubu şirketi Sobee Studios’un işbirliği ile düzenlenen 35. Uluslararası COMPEX/GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı, dört gün boyunca medya, futbol ve eğlence dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla sürecek ödüllü turnuvalar, mini konserler ve renkli etkinliklerle tam bir şova dönüşecek.

Dört gün sürecek fuar kapsamında Sobee Studios, Freestyle Dünya Şampiyonu Dan Magness’i standında konuk edecek. I CAN FOOTBALL heyecanını tüm oyunseverlerle yaşayacak olan şampiyon, birbirinden renkli şovlarla da dikkat çekecek.

GameX ile bütünleşerek “COMPEX GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı” adını alan büyük etkinliğin, aktivite sponsorlarından olan Sony de oyun dünyasına hareket katan PS Move başta olmak üzere, yarışseverleri mest edecek Gran Turismo 5, VAIO’nun en son modelleri ve Sony 3D dünyası ile katılımcıları dijital eğlenceye davet ediyor.

Resim

24 Kasım itibariyle Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunulan Gran Turismo 5'in yarışseverleri mest edecek iki önemli özelliğinden biri, 3 boyutlu görüntüyü desteklemesi, ikincisi ise ilk Türkçe Sony etiketli oyun olması. GT5, muhteşem grafikleri, hasar modellemesi ve derinlemesine simulasyon öğeleri ile özellikle yarışseverler için eşsiz deneyimler sunuyor. Oyunda 1.000'den fazla araç ve sınırsız pist alternatifi mevcut.

Sony, PlayStation ve PS Move ile hem hareketli hem de 3 boyutlu oyun deneyimleri yaşatırken, aynı zamanda VAIO’nun en yeni modellerini de fuar ziyaretçileri ile buluşturacak. Sony’nin 3D dünyası stantlarında farklı deneyimler yaşanacak. Televizyonun yanı sıra oyun, film ve fotoğrafı da içeren son derece zengin içerik, teknoloji ve ürün yelpazesine sahip olan Sony stantlarında, sürprizli 3D fotoğraf ve film gösterimleri de gerçekleştirilecek.

Online davetiyenizi almak için buraya tıklayın.
http://www.compex.com.tr/davetiye.php

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla