İşte IE9'un son deneme sürümü!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

İşte IE9'un son deneme sürümü!

Mesaj gönderen uçs »

Resim

MS henüz yayınlamadı ama birçok kullanıcı, IE9'un yeni sürümünün keyfini çıkartmaya başladı bile...

Internet Explorer 9'un ilk beta sürümü yayınlandığından beri, hem kullanıcılar, hem de uzmanlar genellikle hakkında olumlu görüş bildiriyorlar. Beta 1 birçok eksik ve hataya sahip olsa da, Microsoft ve Internet Explorer için önemli bir kilometre taşının yolda olduğu kesin gibi.

İşte o Internet Explorer, daha önce merakla beklenen tüm Microsoft yazılımları gibi, internete sızanlar kervanına katılmış durumda. Microsoft henüz IE9 Beta 2'yi yayınlamadı ama şu anda dünyada pek çok kullanıcı, yeni betayı çoktan kullanmaya başladı bile. Torrent ağları ve paylaşım siteleri, IE9 Beta 2'yi çoktan indirilmeye sundular bile...

Sürüm numarası, yenilikler ve detaylar burada...

Neowin'in haberine göre, 9.0.8027.6000 yapı numarasıyla internete sızan Internet Explorer 9 Beta 2, bazı yenilikler ve düzeltmeler içeriyor. 19 Kasım tarihini taşıyan bu sürümdeki en önemli yenilik, artık Download yöneticisinde transfer hızlarının gösteriliyor olması. Ancak yeni beta sürümde, bazı web sitelerinde yaşanan takılmaların halen devam ettiğini görmek mümkün.

Eğer siz de MS yayınlamadan önce Beta 2'yi denemek istiyorsanız, torrent istemcinizin başına geçip internete sızan bu sürümü indirebilirsiniz. Ancak bu sürümün de beta sürüm olduğunu, henüz tamamlanmadığını ve pek çok eksik ve açık içerdiğini unutmamanızda yarar var.

ALINTIDIR


Cevapla