Ritmi yakala, NX90'ı kap

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

Ritmi yakala, NX90'ı kap

Mesaj gönderen uçs »

Teknolojinin gücü müzik prodüksiyonlarına da yansıyor. Artık sadece büyük stüdyolarda, profesyonel sanatçılar değil, müzik yapmak isteyen ve teknik desteği bulunan herkes dilediğince kendi müziğini oluşturabiliyor. Yeterli teknik donanıma sahip tek bir bilgisayar yardımıyla prodüksiyon sürecini kontrol edebilmek mümkün hale geliyor.

Resim

ASUS, müzik prodüksiyon merakını tasarım harikası bir notebook ile taçlandırmak isteyen herkesi “ASUS ile İçindeki Ritmi Yakala” remix yarışmasına davet ediyor. Bang & Olufsen ICEpower tarafından tasarlanan ses sistemi ile dizüstü bilgisayarlarda ses kavramına yeni bir anlayış getiren ASUS NX90 yarışmanın büyük ödülü olacak.

Katılımcılar Emre Altuğ’un “Sev Diyemem” parçasını, diledikleri şekilde, tür ayırt etmeksizin (pop, rock, elektronik, house, techno, chill out, drum&bass, dubstep, trip hop, ambient, hip hop, jazz, nu jazz, dub, idm) kendi yaratıcılıklarına dayanarak yeniden düzenleyeceklerdir. Düzenledikleri parçalarını 10 Ocak 2011 pazartesi gününe kadar http://sonicmaster.asus.com.tr adresine 60 saniyeden az olmamak kaydı ile mp3 formatında yükleyebilecek olan yarışmacılar, jüri ön elemesinin ardından site üzerinden halk oylaması ile ödüle ulaşmaya çalışacaklar.

CNET


Cevapla