Şirinler iPhone ile geri döndü

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

Şirinler iPhone ile geri döndü

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Phone satışından ziyade bu telefonu için geliştirdiği uygulamalarla büyük gelir elde eden Apple'ın App Store'una her gün onlarca yeni uygulama ekleniyor. Bu yeni uygulamalardan biri de kullanıcılara sunulduğu ilk gün yoğun ilgi gören Smurfs' Village isimli oyun...

1958 yılında Belçikalı çizer Pierre Culliford tarafından yaratılan ve uzun yıllar çocukların severek takip ettiği Şirinler, en çok da "Uslu çocuk olursanız, belki Şirinleri görebilirsiniz" sözüyle hatırlanır.

Şirinleri iPhone'a uyarlayan oyun firması Capcom Interactive, ücretsiz olarak Smurfs' Village isimli bu oyunuyla App Store'da yerini almış durumda. Kısa sürede en çok indirilen uygulamalar listesinde bir numaraya yerleşen oyunda kullanıcılar, kötü büyücü Gargamel'den kaçan Şirinlerin ayrı bir kasaba kurmasına ve şehirlerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak kulanıcılara sunuluyor olsa da, oyun içinde kullanılan bazı araçlardan faydalanabilmek için iTunes üzerinden ödeme yapılması gerekebiliyor.

The Smurfs' Village isimli bu oyun hem iPhone hem de iPad altında oynanabiliyor.

veteknoloji


Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2398
Kayıt: 24 Kas 2009, 14:40
cinsiyet: Erkek

Re: Şirinler iPhone ile geri döndü

Mesaj gönderen yesilaygunes »

Cevapla