Philips ile evde sinema keyfi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

Philips ile evde sinema keyfi

Mesaj gönderen uçs »

Philips, yeni LED TV'leriyle sinema tadında televizyon keyfi sunuyor.



Philips’in patentli Ambilight teknolojisine sahip 46PFL9705 LED TV, sahip olduğu Ambilight teknolojisi sayesinde televizyonun 3 tarafından duvara ekranın içindeki görüntü ile uyumlu bir ışık yansıtarak gerçeklik hissini evinize taşıyor.

Resim

Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültüyü de azaltarak net ve bıçak keskinliğinde görüntü oluşturan Perfect Pixel HD Engine, 1920x1080 piksel değerindeki Full HD ekran ile titreşimsiz aşamalı tarama görüntülerini parlaklık ve canlılıkla sunuyor. Full HD 3D TV ve BluRay özelliği ise, sizi sinemada yaşayabileceğiniz bir keyfe bilet almadan mümkün olduğunca yaklaştırıyor.

Öte yandan, Philips’in Ödüllü LED Pro ekranı sizi gerçek görüntülerin keyfini sürmeye davet ediyor. Çevre dostu LED aydınlatma teknolojisine sahip 46PFL9705 LED TV, ekran aydınlatması olarak 1000’den fazla LED ile çalışırken, yüzde 50 daha az enerji harcayarak bütçenizi koruyor. Bunun yanı sıra Philips’in Bright Pro ile etkileyici görüntü, gerçekçi parlaklık ve kontrast renklerin dünyası sizi bekliyor.

Yaklaşık 20 Avrupa ülkesindeki 50’yi aşkın önemli Fotoğraf, Video, Ses, Ev Sinema Sistemi ve Taşınabilir Elektronik dergilerini temsil eden kişilerden oluşan bir jüri tarafından yıllık olarak verilen EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği) Ödüllerinden En İyi LCD TV ödülüne layık görülen Philips 46PFL9705’e 6.999TL’ye sahip olabilirsiniz.

Performansı ödülle taçlandırılan 46PFL9705 LED TV de tum Philips 3D TV’ler gibi 3D BluRay Oynatıcı ve PTA02 3D Kit hediyeli olarak sunuluyor.

CNET


Cevapla