Şık, Mobil ve Çevreci: Yeni Mobee S Serisi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Şık, Mobil ve Çevreci: Yeni Mobee S Serisi

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Mobee, yeni S Serisini tanıtıyor: tasarımıyla farklı, ince yapısıyla mobil, ekolojik anlayış ile çevre dostu.

Yeni Mobee S şimdi çok daha gösterişli. Metalik çerçeveli ince tasarım, estetik klavye ve kaliteli detaylar S serisini yeni bir platforma taşıyor. Parlak piyano siyahı ve parlak metalik füme renk seçenekleri ile karşımızda Mobee S.

Son teknoloji düz tuşlu klavye ile, parmakların tuşlar ile temas yüzeyi artıyor. Genişleyen ergonomik klavye ile şimdi yazı yazmak daha eğlenceli. 1024 x 576 çözünürlükte 10.1” LED ekranı ile canlı görüntüler alınıyor.

Intel Atom N450 işlemci kullanan Mobee S 10”, son teknoloji 2 GB DDR3 bellek ve 250 GB hard diske sahip. Intel Atom N450, tek çekirdek/ çift işlem parçacığı yapısında ve 1,66 GHz hızına sahip. 250 GB hard disk, müzik, video, fotoğraflar ve önemli dokümanlar bütün medya dosyalarınız için geniş depolama alanı sağlıyor. Linux Ubuntu işletim sistemi le de diğer işletim sistemlerinden farklı olarak Spamler ve Virüsler olmaksızın daha güvenli bir işletim sistemi keyfi sağlıyor.

Global ısınmaya karşı duyarlı davranan Mobee çevre dostu. LED ekran teknolojisi kullanan yeni Mobee S, diğer LCD ekranlara göre %30 enerji tasarrufu sağlıyor. Estetik özelliklerinden ve ergonomiden ödün vermeden, mümkün olan en hafif ve küçük formda tasarlandı. Kompakt formu mobiliteyi arttırırken, ekolojik olarak bu strateji lojistik kanalında CO2 emisyonlarının azalmasına yardımcı oluyor. CO2 emisyonlarının büyük bir kısmını yakıt tüketimi oluşturuyor.

Mobee S’in küçülen ambalajı daha az malzeme kullanılmasına sebep oluyor. Yeni Mobee S, ambalaj malzemelerinde %100 geri dönüşmüş karton kullanıyor. Doğaya katkıda bulunan ağaçların kesilmesini engellemek amacıyla Mobee, kullanım kılavuzlarını geri dönüştürülmüş kağıda basıyor. Ayrıca web sitesinde bulunan elektronik kullanım kılavuzunu istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Mobee S 10”, AC' 97 destekli, 1 adet ses portu, kulaklık portu, 3’ü bir arada kart okuyucu (SD, MS ve MMC), DC-IN portu ve iki adet USB portuna sahip.1.3 MP kamera çözünürlüğü ile yakındaki ve uzaktaki dostlarınızla ile görüntülü görüşme olanağı sağlıyor. Mobee S, 299$ + KDV'lik satış fiyatıyla internet mağazalarında satışa sunulmuştur.

Ayrıntılı bilgi için www.mobee.com.tr web adresini ziyaret ediniz.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla