mouse sağ tık sorunu

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2

mouse sağ tık sorunu

Mesaj gönderen dnzbzkn »

arkadaslar xp pro. kullanıyorum.ie7 kurdum,ve nette gezerken bazı linklere sag tık yeni sekmede ac derken bi anda ansayafayı baska bi pencerede acıyo.anasayfa yeni pencerede acıldıktan sonra ben onu kapatmadan önce yeni sekme acabiliyorum.ama anasayfayı kapadıgımda aynı sey tekrar oluyor.bunu nasıl düzeltebilirim.
pc de xp pro sp2 tüm güncellemeler yapılmıs durumda.vista inspirat 2.1 sürümü tema kullanmaktayım.simdiden tskrler.
Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen dnzbzkn »

bu konuda bilgisi olan varmı acaba?
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4673 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

sanirim i.e 7 niz de bir bozulma var yani: sekmede acmak yerine baska bir pencerede aciyor , uninstall edip yeniden kurmayi denemek bir cözüm olabilir
Kullanıcı avatarı
dnzbzkn
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen dnzbzkn »

hocam saolun ama bi düzelme yok.ve dahada kötüsü artık wlm da oturum actıgımda,herhangi bir pencere acmak için tıkladıgımda actıgım sayfa arka planda acılıyor.ve tıkladıgım halde ön planda gözükmüyor.illa wlm oturum penceresini küçültmem gerekiyor.bunu nasıl düzeltebilirim.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4673 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

i.e 7 yi sonradan yükledinizsse tamamen kaldirin , sonrada i.e 6 da ayni hatalari verip vermedini kontrol edin veriyorsa asagidaki linkteki araclarla tamir edin:
viewtopic.php?t=8809
sonrasinda i.e 7 yi tekrar kurun