xp speed ram veya ekran karti sorunu cikarta bilirmi

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
szarex
Byte1
Byte1
İletişim:

xp speed ram veya ekran karti sorunu cikarta bilirmi

Mesaj gönderen szarex »

ya arkadaslar merak ediyorum xpspeed 4 den itibaren sitenize abone oldum :D ama halen xp speedde eksiklikler yada surumu gelistirdikce bazi sorunlarin ortaya ciktigini dusunuyorum
cunku xp speed kurmadan once makinalarda bir sorun yoktu ama simdi ram yada ekran karti hatasi veriyor bunu nasil duzelte bilirim bu arada 1 makina haric geir kalan hepsi ghost yapilmistir. gercekten buna bi cozum bulursaniz sevinirim gerkcekten program cok iyi ama eksik yada bazi reg ayarlarinda sorun var galiba bunu duzeltirseniz sevinirim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Tam olarak hatayi buraya yazabilirseniz isimiz kolaylasir , Bu arada sanirim eski sorun artik yok: Ag (network) problemleri
Kullanıcı avatarı
szarex
Byte1
Byte1
İletişim:

Mesaj gönderen szarex »

adminim bu mesaji yazmakta biraz geciktim kusura bakma
hataa verdigi bolum ekran karti ama genede ben verdigi hatayi yazim belki ban farkli bir verirsin :cry:

sorunun kaynaklandigi dosya : nv4_disp.dll

teknik bilgiler :

stop : 0x00000050(0xe2db2664,0x00000000,0xbf0cb558,0x00000001)

nv4_disp.dll - adress bf0cb558 base at bf012000 datestamp 42b0d02c

kod oalrak verdigi hata bu gerisi mavi ekranin yazisi.
ekran karti driverindan yapiyor ama bunu ana kaynagi ne dene bu sekilde bi hata veriyor internetten son surumunu indirdim arti driver whql onayli ama genede anlamadim. bu sorunun cevabini bulamadim parca degistirmeye gerek varmiüüü ram yada ekran karti...
simdiden tskkurler
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

xpspeed in kapattigi servislerden biri ile ilgili olabilir diye aklima gelmisti fakat , kesinlikle ekran karti ile alakali hicbirseye dokunmuyor, o nedenle sorun ilginc , ben sorunu bir arastirayim , bir uyumsuzluk veya hardwareden kaynaklanan birsey de olabilir.
Kullanıcı avatarı
szarex
Byte1
Byte1
İletişim:

Mesaj gönderen szarex »

bu arada adminim bu sadece verdigi bi hata 2. bi hata daha var oda 0x00000008 hatasi bunda neden kaynagi ne oldugu gorunmuyor gostermiyor internetten baktim ram diyor ama makkinalar toplama degil hepsi casper markali bu ise bi cozum bulamadim gitti bu sekilde caresiz kalmak benim canimi cok asiri derecede sikiyor :oops: :oops: