usb 2.0 yardım lazım

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
erdal3781
Byte1
Byte1

usb 2.0 yardım lazım

Mesaj gönderen erdal3781 »

Merhaba elımde bulunan toshıba u3 desteklı usb bellegım pc ye yuklenmıyor taktıgımda launcher sureklı beklıyor ve usb ıcerısıne gıremıyorum neden olabılır yardımlarınızı beklıyorum.

PC ozellıklerı

amd 64 bıt ıslemcı
xp pro sp2 yuklu
epox 8kd3a anakart
xp guncellestırmeler yapıldı
sereno kasa

belkı bu bılgıler ısınıze yarayabılır lutfen yardım ne yapsam olmadı

saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

bende 3 gün önce 4gb twinmos aldım parasınıda vermediydim hahaha

bugün endense senin yasadıgın aynı sorun bendede yasandı eger garantisi varsa bence gönder garantiye eger baska pc de de aynı sorun yasanıyorsa gönder yoksa çözmenin bir yolunu bulmaya çalısırız..
erdal3781
Byte1
Byte1

ya soyle enteresan bır olay var ısyerınde calısyor bazı pc lerdede calısyor ama evdekınde calısmıyor hatta onceden evde sadece usb ıcıne gırebılıyordum ama usn kendını guncelledı sımdı hıcbırsey lmuyor sadece ısyerınde calısyor ısyerındekı pc de ıntel ıslemcı anakart bakmadım ama oda eskı bır pc sp2 yuklu hatta ondan system32 drıver ıcınden aldım bısıler evdekıne koydum gene olmadı yanı usb de sorun yok sanırım
erdal3781
Byte1
Byte1

arkadaslar bılen varsa fıkırlerını yazabılır bu sorunumu yazalı yaklasık 7 saat oldu ama hala cevap yok bıraz yardım pls sorunları beraber cozersek sonuclara daha cabuk ulasırız

saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4951 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

sorun isletim sisteminde bu gün gibi ortada , artik ya bir virüs ya ters bir registry kaydi (asagida)
viewtopic.php?t=6474
yada bunu engelleyen bir firewall veya antivirüs var , kisacasi ben olsam hatayi sistemimde arardim, sistem dosyalarini yenilettirir tüm koruma programlarini kapatir birdaha denerdim
Kullanıcı avatarı
Sawyer
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen Sawyer »

Bu tip sorunlar isletim sisteminden de kaynaklanıyor olabilir